Pozdrav...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
Ovako...

Već neko vrijeme znam zapaliti joint s društvom,i sve više mi se sviđa,zatim sam počeo googlati o marihuani i našao sam mnoštvo zanimljivih informacija koje su me potaknule da posadim svoju prvu biljku.


Uzeo sam kantu i napunio je zemljom iz vrta,mislim da je ta zemlja dosta kvalitetna ali potrudit ću se učiniti je što boljom za rast biljke.Nakon toga sam uzeo sjemenke,i stavio ih da klijaju,zatim sam uzeo jedno sjeme i stavio na sredinu kante.
Biljka se oslobodila sjemena i pustila prve listove,međutim,ja sam htio samo probati sa sadnjom,ništa ozbiljno,ali sada mi je do te biljke stalo više nego do vlastitog psa :D uglavnom,dobro napreduje,zalijevam je dosta često i obilazim po 4-5 puta na dan,dobro je skrivena,ima jako puno svjetlosti i nadam se uspjehu.

sad me zanimaju neke stvari,znam da sigurno nećete dobro prihvatiti što sam upao ovako na forum i odmah otvorio temu,ali hvala vam unaprijed na pomoći.

zanima me slijedeće : Jesam li ja kasno posadio tu biljku? ja mislim da jesam,i planiram nakon završetka 8. mjeseca biljku premjestiti u kuću,hoće li to biti dobar potez i hoće li biljka uginuti zbog šoka?
Ako bude muška biljka,hoću li je morati odstraniti? I zašto muške biljke nevaljaju,daju li one uopće cvjetove?
Marihuana od koje sam uzeo sjeme bila je vrhunska,imala je jako dobar efekt.Ako moja biljka uspije, hoće li imati isti takav efekt ili slabiji?
Ako sam je posadio prije tjedan dana,kada bi proces cvjetanja trebao biti završen?

Hvala vam puno ljudi,pratit ću vaš forum i dalje,i nadam se dobrom druženju.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
1. Nikada nije kasno
2. Čemu prebacivanje u kuću ? Tada biljka praktički tek kreće s pravim cvjetanjem. (osim ako je ne misliš u kući držati u boksu ispod HPS lampe na 12/12)
3. Muška biljka nema cvjetove već ima čahurice u kojima se nalazi polen s kojim se oprašuje ženska biljka. Mušku kada skužiš kidaš odmah jer se ne možeš napušiti od nje.
4. Ovisno koja je biljka oprašila tu tvoju biljku, ali da, efekt bi trebao biti na razini.
5. Cvjetanje završava u desetom mjesecu otprilike.
 

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
zahvaljujem ti HE-MAN... :)

htio sam biljku premjestiti unutra jer me strah da će ju potući vremenske neprilike.

sad sam se malo razočarao,sigurno je onda moja biljka muška,kad ću saznati je li muška ili ženska?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
kako si se razocarao kada nije jos pocela cvjetat niti neznas dali je muska ili zenska :)
sanse su ti fifty fifty i ceakaj dok ne procvjeta i zenska ti imas pistile na pocetku cvjetanja a muski jaja !
jako lagano za otkrit :) imas po forumu, po googlu, samo upisi sta te zanima! npr... razlika izmedju muske i zenske biljke cannabisa ili difference between male and female plant of cannabis i nemozes fulat :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MasahikoKimura

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
okei,hvala na podršci,napravit ću sve kako treba a ostalo će doći samo,nadam se :)

eeee i daa,ako sam ja posadio svoju biljku tek prije tjedan dana,hoće li ona početi cvjetati kasnije ili isto tokom 8 mjeseca?..znam da je pitanje malo čudno... :D