Pozdrav!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Evo rekoh i ja da Vam se malo predstavim :)
Nasao sam Vas slucajno trazeci savete oko growa!
Imam 30 godina,koristim kanabis od 17 godine i ljubav prema njemu je ogromna,nista drugo ne koristim od gudri.Do tada sam bio u polu-profesionalnim vodama kosarke posto sam bio klinac ali povrede su uzele danak za nesto vise.Odao sam se duvanskom dimu,THC-u i alkoholu,podrazumeva se i zenama :) Od 20te godine radim u gradskoj upravi ili ti drzavnoj upravi u Srbiji gde sam i rodjen.Plata mi je 250e sto je beda ali dobro.U zivotu sam imao samo manje vise teske momente.Izgubio sam sestru 95 god. greskom doktora koja je bila 8 god starija od mene.Tu nije kraj,brat mi je nastradao u saobracajnoj nesreci 97 god.Oboje su izgubili zivote u 19 godina.Bio sam u pubertetu i tu i ostao i danas danju kako mi se cini.Definitivno imam poremecaj koji ne znam kako da objasnim,sve sto mi neodgovara mozak mi se pravi kao i da se nije desilo,zbog takvog ponasanja imam kasnije problema i zbog sitnih stvari kamo li zbog krupnih koje zapostavim,ali to je jace od mene u stvari to je poremecaj koji sam dobio gubitkom najdrazih.Volim da se smejem i salim i na svoj i tudji racun,u stanju sam da se zezam 24 sata dnevno to me i drzi u zivotu,osmeh koji nazalos kako dani prolaze dobijam sve manje sa druge strane jer su ljudi popucali.Cale mi je teski secerni bolesnik koji je zbog istog polu slep a majka hvala bogu ziva i zdrava ali se pojede zbog mene,tri puta sam bio osudjivan za cigaretu ili ti joint,poslednji puts sam dobio i 3 meseca zatvora ali amnestija je to ponistila.Imam odlican posao,lepe i dobre devojke :) i moze se reci sto se tice materijalnih stvari sve sto mi treba (ne sto pozelim)ali bi sve to dao za brata ili sestru.Nisu mi jasni ljudi koji nesto kukaju u zivotu!!!!Svu golgotu ovog sveta sam doziveo.Cale mi je bio i dugo godina alkoholicar koji je maltretirao i mene i majku,doziveo sam krs puta da nemam sta da jedem i slico ali nista me nije sputalo da ne budem covek i da uvek imam osmen.A danas ljudi kukaju kada im se desi glupost i razocaraju se u zivot a meni samo trebaju oni!Jako me to boli iako je bilo davno i sada placem dok kucam a tu moju tug nikada niko ne vidi,ne sto nece nego ne dam nikome da zaviri u moje srce.Ljudi koji me ne znaju imaju svasta da kazu na racun mog osmeha,boli ga dupe ima posao dobar,stalno ima neku lepu devojku i slicno a nemaju pojma koja je to maska ali neka bolje da misle da sam u fullu nego da me sazaljevaju sto mrzim.
Ne znam vise ni sta pisem...budite ljudi a ne zivotinje!Ne morate pomoci nikome ali nemojte nikada nikome odmoci! pozzzz nemam vise snage a hteo sam da napisem nesto u kratkim crtama a otvorih se kao nikada.Kada neko dolazi u Srbiju neka cima ovde dacu mu br da se druzimo .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man and skipe