Pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.11.2014
2
23
3
.....adminu, modovima, i svim forumasima.
Trazilicom sam Vas 'nanjusila'.... :) ima vec dosta vremena i cesto sam tu boravila kao 'ilegalac'..
Ljubitelj sam prirode, bilja, ukrasnog, lekovitog...cak i korova.... :)
I vlasnica mnogo biljkaka...Nedavno sam porucila sijaset semenki ukrasnog i lekovitog bilja i kao poklon dobila i semencice Leonurus Sibiricus /Siberian Motherwort/ trazeci info o toj biljci izmedju ostalih str. nadjoh i vas....i eto ja dosla.
Volela bih i tu biljku imati. Shvatila sam da moje semenke Motherwort nema previse slicnosti sa menkama o kojoj je ovde rec ali bih volela imati i tu biljku. Mada sam strastveni pusac duvana, iskreno nikada nisam nista sem njega :p (mislim na duvan) popusila.
Zasto? Znatizelja jeste radila, imala sam i potrebu i saznanje od dobroj strani itd... ali i strah je bio jaci. Ne od biljke, nego od onoga sto se nudi na ulici. Tako da je ta tema na neki nacin bila "zakljucana" u mojoj glavi..sad imam temu za razmisljanje i mnogo mogucnosti da na forumu upoznam mnogo toga o ovoj "opasnoj" biljci koja ce se kad tad zeleniti i u mom mikro svetu..
Jos jedan srdacan pozdrav.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
Kristin..dobrodoshla i bolje se snashla..
uvijek mi je drago vidjeti nove chlanice foruma...a u ovom sluchaju mi je josh i vishe drago..jer..kada se nova chlanica pokazhe kao netko tko ima odredjeni senzibiletet za biljke (slichan mom )..da uzhiva u njima..da joj je to vech hobi i strast/uzhitak..to znachi da che pridonjeti forumu- ne samo svojim zhenskim pogledom-vech i svojim znanjem i iskustvima.
Kristin...iskreno se nadam kako chesh se zadrzahti na forumu kao aktivni chlan..

( modovi/admini...paaa faakat nije ok da imamo rasplesane banane, rasta banane, omamljene banane, onesvjeshtene banane, vrazhje banane, banane u svim bojama...a nemamo nekakav gif/smajl koji bi simbolizirao "girl power" ...molim vas da malo poradite na tome-npr.ponudite nam par kandidata..pa da forum-ashi izaberu bar jednu od ponudjenih...jer, ovo : :4u2ap3b: i ovo :smoker_girl_93: nekako ne pristaje bash svim korisnicama foruma :unsure: )
 
06.11.2014
2
23
3
Hvala Vam svima jos jednom na dobrodoslici. Trebat ce mi vremena da vas upoznam ali brzo pamtim (ok brzo i zaboravim)..Salim se naravno....mada... :)
Zlavestice :) da obozavam taj zeleni svet, upoznajem ga svakog dana sve vise, prepoznajem njegove potrebe, probleme..i njime se stitim od stresa, dakle uzajamno se potpomazemo..Znas kako biljka ume da vrati i paznju i ljubav..
Imam nameru i zelju da aktivno ucestvujem bit' cu vrlo sretna ako budem mogla (znala) nesto i da pomognem. Naravno, jos mi treba vremena da se snadjem po forumu od tema do tema...vec vidim bit ce lepog, vrednog i veselog drustva..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
a jel' voliš cvijeće ?
100_2679.jpg
 
06.11.2014
2
23
3
Volim. :)
Sjajno osmisljen "drveni kamenjar"..sarenolisna menta iberis, kadifice, vinke i prelepa saksijska biljka. Ko god gaji ovaj kutkak razume se i voli biljke.