Pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2015
5
2
3
31
Pozdrav momci i devojke,botanicari,botanicarke i svi ostali koliko vas ima :)
Dolazim iz Srbije. Bavim se 3d modelingom celicnih konstrukcija/zgrada/mostova i sve ostalog sto ide na konto toga,
al sva sreca pa sam dao otkaz pa tu vise ne radim! Vracam se korenima programiranja! konacno cu imati svoje zivce na mestu! :D

Prvi put sam poceo pusiti(cigare) oko 17te godine,ali posle 2 godine sam i prestao woohooo :D .... U medjuvremenu sam poceo pusiti nase prelepo zeleno.
Najbolja stvar koja mi se desila ikada :D (pored moje prelepe zenice) :D

Nasao sam ovaj forum preko google-a,trazio sam neke informacije i onda kada sam dosao ovde :O :O :O imao sam sta da vidim.... RUDNIK ZLATA :O :O :O
Tacno sve sto me zanima na jednom mestu :citaj: :citaj: i samo :citaj: ....

Eh sada imam par pitanja :D ....
Ovaj text sto kucam,kucam ga u notepadu pa cu da ga prekopram na forum zato sto na forumu ne radi SPACE dugme :eek:

Drugo pitanje je : Kad god sam do sada pusio uvek me je spopalo kao kada ti se spava,umoran si,i samo bi da spavas,da li postoji neka( i koja) vrsta je ta da ti podigne raspolozenje-kreativnost-i da mozes da bude produktivan-bez osecaja pospanosti?

Hvala puno i sve najbolje!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dobro došao na :vutra:
Možda je do tebe pa ti se spava ili si uvijek naletio na neke takve sorte.Prilikom odabira vrste koju bi posadio ima pored svake ima i opis 'rada',pa malo provjeriš šta ti treba.
U svakom slučaju je dobro imati i jedno i drugo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dobrodošao. Jack Herer te neće spustit sigurno. Provjereno! :) Focus ti je vjerovatno gore na pluginu koji playa radio. Pokušaj klikniti u post gdje pišeš. Meni se dešava da ne radi spave međutim F5 je do sada uvijek riješio problem. Ako ti to ne radi preporuka je da očistiš cookies u browseru kojim surfaš. Ako je to Chrome stisni Ctrl + Shift + Del i otvoriti ce ti se prozor gdje biraš šta hoces ocistiti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: castiel0504

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
244ti1c.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: castiel0504
20.03.2015
5
2
3
31
Hvala na odgovoru.
Isprobacu taj "JAck Herer" Kao sto si rekao Bizzzo,odradio bih indoor grow,samo ne jos - ima jos puno toga da se cita za to.
Odradio bih za Lemon Haze i taj sto si mi preporucio,samo da ja izucim štivo pa cu da se bacim na to.
Upravi si bio je problem focus(a) radio mi je bio fokusiran :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Opremu nabavi. Sklopi. Istestiraj temperature i ostalo. Za to vrijeme citaj. Referencu si uzmi negdje ovdje na forumu. Imaš završenih dnevnika svih vrsta, veličina, tehnika gdje je sve objasnjeno. Dok ne probas slabo ce ti sta biti jasno. A da ces sve nauciti pa onda kreniti to ti također mogu odmah potvrditi da se neće desiti :D Kreni. Nemas sta cekati :D Osim ako se ne ceka slijedeca placa jer je "visok datum" :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Brainstorm :)
A crystal clear, uplifting cerebral high that encourages activities and creative thinking.
Isprobao i jedna od boljih gandži što sam konzumirao.
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Dobro dosao kolega..

Koliko dugo pusite ?

Konzumira li i supruga?

Nemoguce da nikada vas nije pogodilo da kreativno razmisljate.

Nesto nije u redu.

Ako niste vec poceli uciti programiranje,preporucio bih Vam da naucite ispravni,bolje cete programirati napuseni.

Ako naucite napuseni ,necete dobro programirati ispravni :)

Licno sam imao problem sa voznjom,imam i dan danas :)

Naucio se napusen voziti :)

Isto je i sa programiranjem

Dobro dosli kolega
 
  • Sviđa mi se
Reactions: castiel0504
20.03.2015
5
2
3
31
Pozdrav vuvuzelagr.... Pa ajde da kazemo vec 5 godina,u poslednjih godinu dana krenuo sam barem 1-2 u toku vikenda,ipak je radna nedelja stresna,mora se malo osloboditi stresa :D
Naravno,supruga uziva sa mnom .... Jeste pogodilo me je kreativno razmisljanje,ali ubrzo mi to nestane i uhvati me san,jbg ipak su to i dalje ulične domaćice,nije nista moje(home made). Naucio sam ja programiranje,samo sada sve to sprovodim u delo :D "making business"...Hocu da probam da programiram napusen,ali nikada nisam naisao na takvu sortu,zato sam i pitao da li neka zna tu sortu(posto ih postoji mali milion :D ) Ne bih bas da vozim napusen da ne dovodim nekoga u opasnost :D siguran sam ja u sebe po pitanju voznje,ali ... necu da rizikujem :D Hvala jos jednom :)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Kad nadjes pravu robu ,a prvo kupi sebi pravu robu ,pa onda sadi non stop ono sto ti se najvise svidi,kad se malo izvjezbas :)

Moj ti je prijedlog da posadis nesto dobro na cemu ces se uciti a u medjuvremenu pusi pravu robu uvoznu ili domaci grow ako imas od koga :)

Mada je ono sto sam sebi odgojis najbolje :)

I zenu je dobro sam sebi odgojiti :)

Ja necu ucestvovati u temama o growu jer radim samo u administraciji firme koja se bavi legalnim uzgojem ,tako da nisam nesto iskusan u toj tematici , ali u konzumaciji sam mogu reci dobar instruktor :)

Sta ces programirati kolega ?

jabuka ili prozori ?

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: castiel0504
20.03.2015
5
2
3
31
Flash browser igre,ako budem imao srece mozda cu do kraja godine da predjem i na mobile marketing,al otom potom :) .... prvo da ja profitiram od ovoga(flash igre) i da naucim nesto vise o nasim malim zelenim ;)