Pozdrav!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2016
8
13
3
26
Pozdrav svima! Vec par meseci iscitavam ovaj forum i stvarno sam prijatno iznenadjen. Sve sto me je interesovalo pronasao sam bez imalo muke! Pravila foruma su kristalno jasna. Nadam se da cemo se lepo slagati! Ove godine planiram svoj prvi outdoor grow super skunka koji cu nadam se uskoro predstaviti u dnevnicima! :) :D
 
21.10.2016
31
107
33
28
Pozdrav ljudi iz tmurnog Zagreba.. ohrabrio sam se i uclanio se na vas edukativni forum koji nudi vise info o vutri nego wikipedia i stvarno svaka cast ekipa koji se borite sa odrzavanjem foruma jer kroz ovih par mjeseci pracenja sam se nacito svega i svacega a bome i nasmijo.. ugl.. tko sam-do nedavno slucajni prolaznik a uskoro cu postat grower (bar se nadam).. kako sam vas naso-frend mi preporucio forun i nahvalio vas do neba.. on mi je opskrbio opremu za pocetak jer nema vise nogucnosti growat,jadan.. dakle nekakvu podlogu za pocetak imam s obzirom kolko sam proveo vremena kao gost na forumu..neke mi jos stvari nisu jasne al cu jos malo cesljat teme kojih ima grooo... :vutra::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and t@mara
21.10.2016
31
107
33
28
O hvala hvala na dobrodoslici..imam jedno pitanjce makar nije ovo tema za to al nigdje nisam naso tipa temu di mi junferi ispitujemo svasta tipa cim da pocem sa autoflow ili fotoperiod fem..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
automatic naravno, ako nemaš veliki box oni ti rastu oko 89 cm moja je sad 70. jedna druga 30.
foto će dati više ali i veći box trebaš, rasvjetu, pa ti vidi gdje si, i kuda ćeš
 
21.10.2016
31
107
33
28
Mnogo ste ljubazni kolega vutric i zbog ovog ti oprastam ovih 9cm :lol: ...
ode trazit jer sam pre friski na forumu da sad otvaram teme...snaci cu se..