Pozdrav :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2016
10
37
13
33
Pozdrav, dolazim iz Bosne, pratim forum već duže vremena preko frendovog akaunta, pa reko da i ja napravim svoj, ovo je bolji neko glupi fejzbuk, vi ste raja! :D :skot::
Nisam baš tip koji bi sadio travu, jebiga. Strah me.. :(
ali zato volim da konzumiram hahah :razvaljen::
Nego, napravio sam aplikaciju za android; vutra.org ali sad ne znam kome da se obratim, pošaljem vam pa procjenite, ne smijem da uploadujem pa šta da radim? :)


:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Benjamin011
21.12.2016
10
37
13
33
Hvala hvala :)
Pa eto samo olakšava za mobilne uređaje stvari. Brže učitavanje i sve to, princip je isti kao na web browseru, mogu ti poslati pa testiraj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock
21.12.2016
10
37
13
33
Nažalost koristim Ios, ali pravim i za IOS.
Evo na emulatoru za Android screenshot :)
Izgled na main menu
533303ddaa874901aab4a151355b5c98.png

Izgled kada udješ
8cf28f7b0e6d41e68f7bb8968a2c3ddb.png

Izgled nekog posta
e46fcf707496436ca7acb2377e37d12d.png


Edit: Mislim nije neka razlika, nema tu puno nečega, ali brže je za koristiti na mobilnom uređaju a i lakše nego preko browsera :)

Edit2: @NoVaseline
Nisam šaljivdžija nego eto htio da budem u ovom communityu pa da uradim bar nešto hehe
 

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Znas kako, nudjenje aplikacije na forumu ovog tipa moze da bude i recimo ocajna ideja nekoga iz MUPa da pokupi podatke iz telefona od par korisnika i njihove kontakte, lokaciju i eto belaja u roku od svega par dana.
Nisi napisao da li aplikacija pristupa lokaciji telefona, imeniku, slikama, itd, tj. koje dozvole trazi i da li je uopste mislis objaviti na playstore-u.
 
21.12.2016
10
37
13
33
Ne, nijedno od toga, ni lokaciju ni slikama i ostalim, obična aplikacija, i ne mislim je objaviti, poslao sam administratoru poruku pa nek on odluči šta će sa tim, ako želi objaviti ima sva prava, poslati ću i source ako mi ne vjeruje neko da išta drugo u aplikaciji ima :)
lp
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Sumnjam da je gospodin policajac, i da pokušava nešto nažao sa aplikacijom, ali svakakako treba biti na oprezu.
Android ima tu obavezu da aplikacije gotovo za sve moraju da traže privilegije, od pristupa internetu, pa preko pristupa imeniku, broju, čitanju podataka itd. Sve se to može videti pre instaliranja aplikacije.

Ali, po okačenim screenshotovima ovo mi deluje da je u aplikaciju samo stavio pretraživač. I da se svodi na isto kao da vutri.org pristupate preko bilo kog mobilnog pretraživača. Otud ne može biti brže od regularnog pretraživača na Android uređajima, u najboljem slučaju može biti iste brzine. WebView (komponenta u Androidu koja se koristi za prikazivanje sadržaja sa interneta) nikako nije bolje optimizovana od Chrome/Firefox-a za Android.

Ali svakako podržavam svaku vrstu samostalnog rada, samo-učenja, razvijanja itd. Tako da samo nastavi! :)
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Policajac nije garant to vam garantujem.
P.S. Ili vam samo ovo govorim jer sam i ja pajkan pa da vas zavaram ahahhahahaha
Dobro dosao druze!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BozaZvaniPub

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Odlična ideja jer, iako responsivan, ovaj forum bar meni nije praktičan za praćenja na mobilnim uređajima. :thumb:
Pa digni negdje .apk da ga testiramo, jer ti imaš radnu verziju, a ovi drugi su još fazi analize. :)
Dobro došao na :vutra: