Pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Rodom sam iz Bih, Krajina. imam 27 godina, (rodjen u de) studirao u DE informatiku, za ovaj forum znam od samog nastanka, mada nisam visio ovdje, vec sam tajno pratio sve :rasta:i ovim putem zelim pohvaliti clana foruma
CilI
pratim njegov rad na forumu odavno, i mnogo sam dodatno stvari naucio, ako ikad budem bio u mogucnosti, napravit cu spomeni kip covjeku :)

Sto se tice mog grow iskustva, radio sam outdoor i indoor growinge, u vise navrata sam bio na cannabis cupovima po europi, imao sam cast upoznati nazalost preminulu legendu "Franco Loja" i Arjana od GreenHouse banke, sa moji "izleta" po europi dok sam jos studirao, sam upoznao dosta lokalni seed breedera iz Austrije, Svicarske, Francuske i Njemacke.. Tako da se uvijek ima kvalitetnog sjemena koje dijelimo medjusobno :vozdra:

Moji omiljeni outdoor strainsi: Himalaya Gold, Erdbeerli i Swazi Gold Strain
Sto se tice indoora tucem vecinom autoflowering sorte, sorte ne biram, a vecinom dobivam ih na poklon jer drzim svoj grow shop online, pa kroz partnerski program mi vise seed banki salje sjeme, a nemam sad nesto omiljeno, mozda crystal candi i cream mandarine..

Sorte koje su mi na ToDo listi:
Black Africn Magic, Molokai Frost, Super Silver Haze, Lemon Venom, Y Griega i Kaia Kush :clap::

Sto se opreme tice za growanje, koristio sam sve moguce od lampi, uskoro namijeravam kupiti si 2 led panela kada budem sa parama, to mi je jos ostalo.. inace mi je default bio NDL 2x400w..
Sta jos da kazem.. ah da, ove godine namijeravam par cbd strainsa isprobati, uglavnom u medicinske svrhe, pa bom vidjet cu rezultate, uskoro cu bacit isto report od pocetka novembra, planiram neke autoflowerse bacit u box, pa bom vidjet cemo.. Budite mi pozdravljeni, i zelim vam mnogo suncanih dana !

Greetings, 420Florist :puuuh::

p.s
samo zelim reci, da sam nadaren sto se tice DIY growinga, ako nekom bude trebala pomoc pri pravljenju grow boxa sa low budgetom, moze mi se slobodno javit, pogotovo studenti koji nisu u mogucnosti davati pare na skupe stvari..
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošao na forumu, hvala za pohvalu, za nju so zaslužni svi forumaši:respect::thumb:.
Vidim, da si ljubitelj, fan, stare škole sative:) teško se dobije tu staru genetiku.
Samo se opušteno razgledaj, forum ima jako dobre pozitivne vibracije.:wave:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Hvala jarane ;) Nećeš vjerovati, da strain Erdbeerli već 2.5 godine tražim uzaludno, zadnji put sam bio jedva nabavio sjeme od jednog njemačkog breedera, ali od 3 biljke 1 u fullu albino ispala :crazyd: a ostale dvije muške.. :mad::mad:
Znam da ja ima par seed banki koje nude ovu sortu, ali nije to originalna genetika od Alpine Seeds.. a oni jarane bace sjeme na prodaju par dana u godini :( Znači stvarno je rare..
Da upravu si, teško je doći do te genetike, ali hvala bogu Švicarska i Španija imaju dobre seed breedere, pa uz par kontakta se uvijek može naći nešto ;)
Hvala ti ponovo legendo za toplu dobrodošlicu! :mario::
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ima sada novih superautomata, što su ukrštali dugocvetuce sative i ruderalis. Ima par bredera i tu bi se trebao tražiti šmek od sative. To je meni plan za 2018 godinu. Jer je cvjetanje važan faktor na našim prostorima.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Dobrodosao na :vutra:
Naime..Katalonija je uvela u pravnu proceduru uzgoj,pusenje,prodaja..Sada se to tek pocinje slagati.Nije legalizirana:)
Benificio:spliff:jesi bio tamo?Nije bas za zivjeti duze vrijeme;)Ovako tjedan,dva...A cuo sam da u zadnje vrijeme sve vise "pribjega"dolazi.Inace klasicna priroda:)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nažalost nisam, bio sam 3 puta u Barceloni, ali moj najbolji drug luđak je pješke prije 2 godine iz De išao tamo kampirati 1 mjesec dana sa još jednim likom :lol: nažalost ja nisam imao vremena, već preko vikenda bahnem za Barcu, a imam u planu otići bacit kemp tamo, samo neda mi se ići samom, jer ima tamo isto svakakve bagre :crazyd::D
Možda je taj "spot" bio prije par godina ono dobra lokacija za izlet, ali previše je to postalo mainstream.. :smoke:

p.s
hvala na ispravku hazeri :thumb: