pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
pozdrav svima!

pročešljao sam forum što sam više mogao i nakupio dosta vrijednih informacija,no svejedno imam nekakve elementarne nedoumice koje ce možda zvucati smješno.

prvo da kažem nešto o sebi...

imam 31g i nisam pušio više od 5 godina s tim da sam bio aktiva 2 ipo godine skoro svaki dan i imam dosta iskustva kao korisnik a nikakvih kao botaničar:flamed:

e sad bih zasadio svoje 2-3 ljepotice i fumao s punim guštom kad mi dođe,proucio sam teme svjetlosti,ventilacije,tlaka,vode,zemlje.

pitanje:

imam u nastavku sobe takozvanu patu koja je na jugu i sunce je svaki dan do 3 popodne a sad ce krenuti i duže,zatvorenog tipa sa velikim prozorom na dovoljnoj visini velicine nekih 5-6m2

dali moram praviti box i ugrađivati lampe ako sunca ima dovoljno,prozracnosti,vlaga je taman a temperatura je vec sada oko 20 tokom cjeloga dana?
ja to ne moram trpati u ormare da mi netko ne vidi jer sam u stanu sa ženom koja nema ništa protiv da zasadim za svoje potrebe i vikendom se skupa nadimimo?! :icon_mrgreen:

hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta je "takozvana pata", nesto kao zastakljena terasa? mislim da je to moguce izvesti... koja je tu temperatura leti, mora da ubija :) stavi 5~6 automatika i za kratko vreme ces videti kako se stvari razvijaju... i verujem uzivati u bastici... pozdrav i tebi :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Maki dragi slova ti nisi pročitao. Postoji sadnja u prirodi i sadnja u interijeru. Za prirodu ne trebaš opremu za interijer trebaš. Ima podforum uzgajanje pa se udluči hočeš li čitati o unutrašnjem ili vanjskom uzgajanju. Sretno u lektiri:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
A postoji i sadnja u stakleniku, ako ima dovoljno velik prozor i dovoljno dugo direktnog svijetla ne vidim problem.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
procitao sam dosta,odnosno vecinu onog što mi treba,samo razmišljam!

pata je nastavak odnosno nešto kao ostakljeni balkon,upravo tako,vec sad od 10-3 popodne sunce pici jer je na jugu,ima golemi prozor pa prozracnost nije problem a i na visini je i nema beda.

znaci indoor je a ima uslove za vani i jel totalno glupo ako pitam i razmišljam da mi tipicni box i umjetno svjetlo možda i nisu potrebni?

btw.narucio sam preko aliena Nirvana Seeds Snowwhite Fem (5kom) za zna li netko kakva je pri uzgoju i dali sam fulo za prvi uzgoj,premda sam poslao mail prije dan ipo radi dodataka al mi se nitko još ne javlja,kakvi su sa updetovima??

grenpower pata je ostakljeni balkon na jugu je i ima sad vec od 9-15h sunca,danas je bilo 21 stupan sa 38% vlage,znaci unutrašnje indoor a vanjski su uvjeti i što je tu glupo ako razmišljam da mi ne trebaju lampe(možda)?

nebih htio zvucat bahato ili nezahvalno ali,tema mi je u junku,svaki post cekam po pola sata da se pojavi radi autorizacije,nitko ne odgovara stoga:

1.Nirvana Seeds Snowwhite Fem (5kom) dali je ok za te uvjete ima li netko iskustva?
2.kolike su šanse da uspije pravilan rast sa uslovima koje sam naveo?

hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
iskreno, nisu mi najjasniji uslovi, ne znam sta je "takozvana pata", pravilan rast zavisi od dosta faktora, a vrsta je ok, hibrid u fazonu ww, jedino sto cveta oko 70ak dana, znaci neka dva i po meseca... kad sakupis 10 postova nema vise autorizacije
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
je ostakleni balkon,na jugu je ,sunce vec sad pici od 9 do 3 popodne,provjetravanje je super jer je na visini i ima veliki prozor

sada je temperatura preko dana 21 stupan a vlaga oko 38%

koju sortu mi preporucaš za takve uslove pokušati za prvi put
hvala
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ae sta ste takvi, ja stvarno ne umem da ti preporucim sortu, a videla sam kod drugara da tako uzgajaju, bude im sasvim dovoljno za licnu upotrebu, pogotovo za te familijarne vikendashke akcije
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
napisao sam vec sta bih ja radio, 10-ak automatika i juhuuu, al furaj s tim kad stigne, mora ispasti nesto, uz malo cekanja da sazri, sto zna biti lepo kada ti sluze i kao sobne biljke, jeee
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Mozes posaditi bilo sta, doslovno. Rasti ce isto kao sto raste i na livadi, i izmedju pločica...Kolicina svjetla i ostalih 3zdraija ti samo konacni rezultat poboljsava u vidu kolicine, dijelom i kvalitete. U svakom slucaju u takvoj situaciji uopce ne bih pisao vise ovdje nista nego otisao po teramagmu i kesio se na toj terasi :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Slažem se sa kolegom Powerseed-om....automatic bi u tome prostoru bio jedan lijepi doživljaj.Ne ovisiš o fotoperiodu,nisu visoki,za početak savršeno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.