Pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2012
27
0
0
32
Pozdrav ekipa!
Pušim nešto više od godinu dana, ali ne baš često, i to neredovito. Jednostavno, od istog čovjeka u 5 navrata dobijem 5 različitih stvari, a i premda davati 100 kuna (na nas troje, znači 30-40, kolko tko može) nije neki problem, to mi jednostavno nije to (pogotovo dok čitam po forumu kaj se sve puši :sun2:), pa mi je dopiz** kupovati smeće sa 5% THC-a koje svaki put drukčije udara...

Glavni razlog kaj sam ovdje je to da planiram krenuti sa outdoor uzgojem, bilo bi mi prvi put... jedan poznanik je uspio dobiti biljku od 3 metra, u grmlju, bez neke naročite pripreme zemlje, sa zalijevanjem jednom u tjedan-dva (izričito sam ga pitao jel po ljetnim sušama on to zalijeva jednom u dva tjedna, rekao je da da), što mi daje velik poticaj da i ja krenem sa uzgojem i to uz neko gnojenje i hranjenje prskanjem lišća, dakle malo više pažnje...
Samo se nadam da nisam ove godine zakasnio, naručit ću sjeme kroz dva-tri dana iz svima nam drage zemlje, a lokacija za uzgoj imam dovoljno :D

I naravno želim puno sreće onima koji su već počeli sa outdoor uzgojem!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa welcome, nisi zakasnio ako zasadis npr. do kraja meseca, a sto se tice zalivanja u outdooru, ja zalijem samo kada presadim, dalje tera sama ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.583
2.598
:signs046: Od onoga trenutka kad staviš sjeme na klijanje,najbolje je da budeš sam u svemu tome.Nikome ne govori ništa,nikome ne pokazuj ništa...i oprezno.
Sretno:)