Pozdrav!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.11.2006
0
0
0
Cao!
Ja sam se vec usunjala u vas forum ali tek sad videh da imate i prostor za predstavljanje! To je zato sto ste mnoooogo veliki pa dok sve pogledam .... :)!
U svakom slucaju sve pohvale za sajt i za trud i naravno, PODRSKA!
Cini mi se da sam ja mozda malo starija od vecine ljudi na sajtu, negde sam na sredini cetvrte decenije, nadam se da to nije problem :oops: !
Inace nemam pojma kako sam vas nasla, bilo je to pre godinu dana, sad su mi bile potrebne neke informacije pa sam opet dosla i eto ....
Veliki pozdrav za sve
:D :D :D
 

imported_vasquez

Banned
Banovan
27.10.2006
18
0
0
122
Summer night je napisao(la):
Cini mi se da sam ja mozda malo starija od vecine ljudi na sajtu, negde sam na sredini cetvrte decenije, nadam se da to nije problem :oops: !

dobro ti nama dosla,a sto se godina tice mogu ti samo reci da su :shock: ma salim se! :banana_skakutje:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Jaoooooo Green ma koju si trojku zgazio kad ti je avatar slika od pre samo 20 godina

:rofl:

Inace Summer night
 
10.11.2006
0
0
0
HVALA svima na srdacnoj dobrodoslici :D :D :D !
Zaista prija naci se medju ljudima sa toliko pozitivne energije!!!
A sto se godina tice ja cu jos malo 34 pa ako sam najstarija `ajde da osnujemo SAVET STARACA, znate ono- mudraci!!!!! Sede kose i dugacke lule, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
u bre ala si ti matoraaaaaaaa :rofl:

salim se...ali ovo sam mislio ozbiljno hahahhahaha
stvarno se salim

evo i ja cu jos malo ...

uh bre vec sam se zabrinuo kad pogledam koliko sam odmakao na numerickoj tastaturi...vec treci taster pritiskam za godine...auuuuuuu :shock:
:D
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Cao svima,zelim da vas pohvalim.Posao koji ste uradili do sada je stvarno zapanjujuc.Zelim vam da tako i nastavi te i naravno da mi pomognete kad mi bude potreban neki odgovor.

P.S. Nasao sam vas preko Google-a
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Rade je napisao(la):
Cao svima,zelim da vas pohvalim.Posao koji ste uradili do sada je stvarno zapanjujuc.Zelim vam da tako i nastavi te i naravno da mi pomognete kad mi bude potreban neki odgovor.

P.S. Nasao sam vas preko Google-a

Pozdrav i tebi! Al' nemoj biti tako sramežljiv, otvori posebnu temu samo za sebe i tamo nam se svima lijepo predstavi! Dobro nam došao! :)
 
10.11.2006
0
0
0
Rade je dosao na kaficu, nemojte da ga terate :wink: :D !

Pozdrav za Radeta i sve ostale!
Kiss%20of%20love.gif
Kiss%20of%20love.gif
Kiss%20of%20love.gif
Kiss%20of%20love.gif
Kiss%20of%20love.gif