Pozdravi, čestitke, želje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Sreatan vam međunarodni dan vutre vutraši
greenstars.gif
. Puno :sun2: i velike i zdrave biljke, jer to nam je u ovo vrijeme jedino jamstvo za zdravlje i sreću ;).
Peace & :joint2::joint2::joint2::joint2: from
126fs3187425.gif
.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Danas je dan planete zemlje. Dan kad je bitno razmisliti i postaviti pitanje sami sebi "koliko sam dobrog učinio za nju, i koliko još mogu?". Neki će reći da je već prekasno, i da nam planet vraća na isti način kako se i mi sami odnosimo prema njemu. Krajnje vrijeme je da se osvjestimo i da shvatimo da "Planeta Zemlja ne ovisi o nama, nego mi ovisimo o njoj! Ona je tu bila mnogo godina prije nas i ostati će zauvjek." Dragi groveri, izbjegavajte insekticide, pužomore i ostale otrove koji utječu na naš eko sustav, nek vam to bude zadnja opcija. Kako njoj tako i Vama želim ugodan ovaj dan i razmislite malo o svemu. Pozz!

 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Majko hvala ti na svemu ... i ja sam priroda, tvoja stanica... :respect:

Onaj koji je došao do svijesti o sebi kao prirodi jednostavno ne može baciti toksično u prirodu... i kad kreneš zbog nedostatka vrimena ili zbog nekog razloga na kraju ipak ne možeš. Kad si svjestan koliko stvarno imaš utjecaja...

Nijedna pahulja u lavini se ne osjeća odgovorna... jer nisi svjesan da si lavina.;)