Pozdravi, čestitke, želje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Light motiv za otvaranje ove teme je, kreiranje prostora samo za pozdrave, čestitke i želje, ovdje među nama VUTRAšima :) Zašto bi offtopičarili u Brutalu :) kad možemo imati temu samo za to ! Čestitajmo jedni drugima sve što se može čestitati : od Božića, preko Nove godine, opet Božić, pa sve što nađete za shodno .... 420 dan, 1 maj, Titov rođendan :) sve što se u Našim narodima doživljava kao povod za slavlje ! Dan državnosti svake ex Yu republike as well, i tako da još više podignemo nivo tolerancije, te međusobnog uvažavanja među svima nama :) Mi smo vutraši dobri ljudi, pa hajde da poželimo dobro jedni drugima :)

Svima koji slave Božić po gregorijanskom kalendaru, te ispovijedaju vjeru po Katoličkom običaju, želim srećan Blagdan !! Da ga provedete u dobrom zdravlju i ličnoj sreći, sa svojim bližnjima i voljenim osobama ! I da u istim okolnostima dočekate još mnogo mnogoo praznika :) Živjeli
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
a baš se pitam gdje li je taj @VenloNL da upozori, opomene, ispravi, popravi, dopuni, sabere, oduzme :D Dugo nije :) Pusti raju neka petardiraju, samo neka djeci u ruke ne daju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
c751e960-fbf4-0132-451a-0a2ca390b447.gif

Eksplozije,eksplozije ohhhh,predivne eksplozije :D
Sretan Božić :banana_rasta: Mahnita.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
U Rimu su zimski solsticij obilježavali 25. prosinca pa se toga dana među poganima slavilo Nepobjedivo Sunce koje se "rađa". Sunce je u poganskom kultu imalo veliko značenje pa je i nedjelja u poganskom kalendaru smatrana Danom Sunca. Car Konstantin dolaskom na vlast prenamjenjuje dan sunca u dan gospodnji i tako nastaje Božić. Ukrašavanje božićne jelke dolazi nam iz germanske kulture, od germanskih naroda. Podrijetlo mu je vjerojatno u kultu plodnosti zemljoradničke kulture. Kao što je jelka uvijek zelena, tako se moli za trajnu plodnost i životnost prirode. Prihvaćanjem tih običaja kršćanstvo dolazi među poganske narode.
Sretan vam Božić ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
samo za pozdrave, čestitke i želje
Javlja se čovek na radio i kaže:
- Ja sam našao novčanik!
- Dobro i šta ste našli u njemu?
- Pa, bilo je soma i po evra, soma dolara, oko 500 funti i lična karta na ime Zoran.
- I, dobro.. Šta želite sada?
- Pa, ako moze jedna pesma za Zokijaaaa !!!!


pozdravio bih kuma negde na tajlandu, bobu u gaudi, spaleta u londonu i danka u koldingu. i sretan bozic svima koji slave
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Sad paranoja da nam otvori temu gde cemo za docek
Xexe... od mene za sada dosta :) Lijepo je imati jednu ovakvu temu, u kojoj se prenose samo dobre vibre :) Nema razloga, i ne postoji način da bude drugačije ;) Tema pokriva sve što podpada pod "pozdrave,čestitke,želje" . Namjerno sam stavio ovako široku, kaučuk formulaciju, da bi ista pokrila sve situacije, praznike (Nova god, Bajram, Vaskrs :)), događaje, itd itd .... Dakle, kada neko dobije dijete, kao što je skoro @Barbarossa , slobodno mu ovdje čestitajte, ako je već obznanio :) Pazite na holesterol ovih dana, još ide Nova... brrrrr :D