Pozdravi, čestitke, želje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
godisnjicu rada u mentorskom kutku.
hvala kolega zaista:respect:,jes stvarno godina prosla,230 strana ispisano svasta nesto,nadam se da sam zaista pomogao koliko sam mogao i imao vremena,meni je super bilo svama,dosta toga sam i ja naucio kroz Vas i druzenje je bilo ono bas pravo dobro,nismo se samo drzali uzgoja bilo je tu price o svemu i dosta homemade izrade,raznih projekata,u svakom slucaju hvala na lepim recima jos jednom i zahvalio bih se ljudima koju su prepoznali moj potencijal i omogucili mi otvaranje mentorskog,kao takodje i growsuportima koji su bili uvek tu kad je zapelo,zato treba cuvati ovu zajednicu :vutra: koje nam je pruzila jedino meste gde mozemo podeliti iskustva i misljenja,naravno pre svega biti u drustvu istomisljenika bar kad je uzgoj u pitanju.:respect:
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Eh kako vrijeme leti! Kao da sam se još jučer registrirao na forum i onda HOP sad vidim da sam s vama već 10 godina!!

Stoga vam povodom svojih 10 godina obitavanja po forumu želi zahvaliti na svim vašim postovima, savjetima, anegdotama i uljepšanim danima! Nek vam je dobrih hedova, muzike i žena.

ŽIVIO :vutra: I ŽIVJELI VI!


e da i sretan Uskrs onima koji slave! hehe