Poziv za vojsku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
Otvaram ovu temu jer me jako zanima jel ima nekto iskustva s ovime :D

naime, baš danas sam dobio poziv za vojsku (imam 17 godina, za tri mjeseca punim 18), tj. poziv za uvođenje u vojnu evidenciju. e sad, zanima me kakva je situacija u vezi toga, jel imaju neke psiho testove i nešto slično, i najvažnije, jel rade možda neke testove i ispitivanja u vezi THCa, pušim s vremena na vrijeme, dosta često i aktivno...

jel netko imao nekakvoga iskustva, bilo bi dobro da to podijelite s nama :)
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
ja sam bio prije 2 godine i samo smo dosli u kao neki razred,nas desetak i ispunili neke papire,5 minuta posla i to je to...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Isto sam pitanje ja pito pred koju godinu kad je meni to došlo.

Ne gleda se na thc.
Ako se prijaviš da ćeš dobrovoljno služit pa te prime onda moguće da testiraju ali zaista ne znam.

Eh što otkri svoju maloljetnost sad će te banat s foruma
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mislim da te nebi trebali banat radi godina jer iskreno rečeno i ja sam bio aktivan na forumu prije 18-e (u desetom mjesecu sam napunio)....

Da se vratim na temu, nije mi jasno zašto se to dobiva pošto nije obvezna vojska više, ali ja sam već bio na toj evidenciji prošle godine (sa nenapunjenih 18) i samo smo ušli u razred neki i ispunili neke ankete na kojima smo se naravno smijali ko krave (ko na svakoj anketi)... Jedino po čemu mi je taj dan ostao zapamćen je da nisam u školu išao hahahahha....

Ne sekiraj se neće te testirat, testiraju jedino ako ulaziš u vojsku, ali i to je bzvz jer je vojska svima znana kao središte vutre i u vojsci svi duvaju....
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Drugo je to bigl kad te niko nije skuzio,i ja sam bio,ali ako je pravilnik onda bi trebali ali nisu,novi moderatori su tolerantniji :)))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Meni je žao jer si rekao,ali ako bude problema strpi se jbga:)
Bar se cijeni iskrenost.
Šta se tiče tvog pitanja mislim da ništa od testova pa nemaš brige.
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
BigL je napisao(la):
Mislim da te nebi trebali banat radi godina jer iskreno rečeno i ja sam bio aktivan na forumu prije 18-e (u desetom mjesecu sam napunio)....
sad će se admini vratit u prošlost i bananirat te! :icon_lol:

btw ljudi nemojte ić u vojsku, tamo će od vas napravit robota ispranog mozga, a bit ćete
najvjerojatnije i sodomizirani.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Vrlo jasno:

članak 173. KZZSZOD:

(5) Tko navodi drugoga na trošenje opojne droge, ili mu dade opojnu drogu da je troši on ili druga osoba, ili stavi na raspolaganje prostorije radi trošenja opojne droge, ili na drugi naèin omoguæi drugome trošenje opojne droge, kaznit æe se kaznom zatvora od jedne a do pet godina.

(6) Ako je kazneno djelo iz stavka 5. ovoga èlanka poèinjeno prema djetetu, maloljetnoj, duševno bolesnoj, privremeno duševno poremeæenoj osobi, nedovoljno duševno razvijenoj osobi ili prema više osoba, ili je prouzroèilo osobito teške posljedice, poèinitelj æe se kazniti kaznom zatvora od jedne do deset godina.

(obratite se na stavku pod brojem 6)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ma dobro nije da navodimo ikoga na trošenje opojnih sredstava, nego ono čisto iz nekih moralnih razloga kak bi se reklo, ipak su maloljetnici maloljetnici, treba ih čuvati, paziti i držati podalje od mind altering drugs dok ne sazriju do neke optimalne mentalne i duhovne razine, a to je 18 godina kao neki prosjek uzet opčenito u svijetu. A i poželjno je da komunikacija na forumu bude u nekoj razini "odraslosti" a ne djetinjasta brija
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovaj dečko iz prvog posta je sasvim OK i mislio sam da ima više od mene....

A opet, netko sa 16 može bit pametan i normalan (znam ih gro), a neko sa 35 može imat pileći mozak i ponašat se ko -da prostite- retardirano dijete.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kako ti sereckaš bezveze.
Ajd oladi... ili imaš 15?
Pišeš bezveze nešto šta je svima bjelodano jasno.

Pazi da ti s 35 ne bi završio mozak na piletini što kaže.
Ili jetrica na kiselo, isti qrac.