Pozivaju se pacijenti u svrhu ispitivanja tržišta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.12.2009
3
1
0
44
Ako imate zdravstvene probleme i želite si pomoći a isprobali ste druge farmac. lijekove koji vam ne pomažu, a imate:

-poremećaj koji uključuje spastičnost i bol (multipla skleroza,povreda kralježničke moždine)
-mučnina i povraćanje (koje se javljaju zbog kemoterapije,radioterapije,HIV)
-kronična bol (posebice neurogena bol)
-Touretteov sindrom,palijativno liječenje karcinoma i AIDSa

JAVITE SE na e-mail: [email protected]ILI porukom na Facebook: Ministarstvo Medicinskog Cannabisa

Našli smo način kako proizvoditi lijek u Hrvatskoj, to je 100% moguće preko Agencije za lijekove i medicinske proizvode, zbog UN konvencije, i sve je u suradnji sa vladom jer bi se otvorila "Agencija za medicinski cannabis" - ukupan proces od proizvodnje do konzumacije samog lijeka je 100% kontorliran, dakle nema mjesta "narko tržištu".
Lijek se proizvodi po ISO certifikatu koji dakzuje stručnost, profesionalnost, iskustvo i zadovoljne kupce.

Više o svemu na www.bedrocan.nl

Ako želite pomći sebi ili znate nekoga kome treba pomć, molimo Vas, kontaktirajte nas - trenutno se radi ispitivanje tržišta u našoj državi.

Objasnite ljudima da NE MORAJU biti preplašeni jer ih zakon štiti i da se radi o lijeku koji se ne razlikuje previše od bilo kojeg drugog farmaceutskog lijeka.


bedrocan2.jpg

 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Mogu ljudi valjda i sami uzgajati svoju medicinu , ovde imaju sve informacije . Znam da bedrokan ima monopol u nl tj. jedini dozvolu za proizvodnju , kakav je sad dil sa Hrvatskom ne znam ali sam siguran da ce se uskoro javiti neko ko zna ...
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ja mislim da je ovo zanimljivo jako, pa mora se i kod nas od negdje počet... mislim nikakvi marshovi nisu praktički bili ostvareno osim 1, 2...i što se s tim postiglo... Možda će netko tko ovo radi ulagat u svoju stranku koja će se borit za prava rekrativnih korisnika.... nisu svima $$$ u okicama!
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
zašto u studije nisu pozvani pacijenti koji boluju od teške depresije i napadaja panike, suicidalnih sklonost?
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Meskalito je napisao(la):
Mogu ljudi valjda i sami uzgajati svoju medicinu , ovde imaju sve informacije . Znam da bedrokan ima monopol u nl tj. jedini dozvolu za proizvodnju , kakav je sad dil sa Hrvatskom ne znam ali sam siguran da ce se uskoro javiti neko ko zna ...

Koja god motivacija bila tih ljudi, makar samo pare, a siguran sam da nije legalna proizvodnja i prodaje Kanabisa za pocetak makar samo u svrhu ljecenja odredjenih bolesti je za apsolutnu pohvalu.. Potpuno prodrzavam takvu inicjativu... Neki ljudi jednostavno ne zele uzgajati sami jer je ilegalno a neki su jednostavno stari ili bolesni i ne zele se upustati u takve aktivnosti (recimo nemaju svi ljudi na kemoterapiju obitelj/prijatelje koji su spremni uzgajati travu za njih)...

Zbilja se nadam da ce ovo u HR uspjeti... Ma neki i jedna tvrtka drzi monopol bolje nego neka prljava farmaceutska tvrtka...

@CAM pacijenti koji boluju od odredjenih psihickih poremecaja kojima Kanabis itekako moze pomoci nazalost nisu pozvani u tu studiju jer bi onda vjerojatno nazalost bilo ljudi koji bi pokusali prikazati da boluju od tih poremecaja da bi dobili travu dok se ostale bolesti lakse potvrde...

Sve u svemu +++++++++ za svaku inicjativu da se trava pokaze u pozitivnom, pravom svijetlu...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
napišite nesto vise!!! ako ima nesto na tom-super,inačer se ne zajebavajte sa zdravstvenim problemima.
Kad bi videli nekog ko jede na cevku kroz nos,zedan a ne može kap progutat,365 dana/24h(non stop) grčevi-pucaju mišiči...MOLI BOGA,DA GA UZME..ne bi, tako lako, padali copy/paste sa inteneta.
ovo liči, ko kad se ja napuišim pa kuckam+copy paste...U koliko je to istinito-nisu navedene ustanove, koje su barem nekad mogle to radit,kontrolisat...Konkretno taj,sto ste kačili na fotki-se pokazo povoljan u malo primera-problem doziranje,iskorist leka...

U koliko je probni projekat pokrenut,onda malo vise i svaka čast!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Niti u prvom postu a niti na facebook stranici ili bedrocan.nl nema nikakvih informacija o
načinu na koji je moguće ovaj lijek proizvoditi u HR, niti se spominje UN konvencija ?(koja o čemu?)

potpis Era ;)
Ovaj user vrlo vjerovatno više niti neće postati jer je zadnji put bio na forumu 20.2.2010
a ovaj topic mi više liči na komercijalni oglas nego na dobrobitnu obavijest.

Meskalito je napisao(la):
Mogu ljudi valjda i sami uzgajati svoju medicinu , ovde imaju sve informacije . Znam da bedrokan ima monopol u nl tj. jedini dozvolu za proizvodnju , kakav je sad dil sa Hrvatskom ne znam ali sam siguran da ce se uskoro javiti neko ko zna ...
Upravo to! :thumb:

Odlično ako postoji proizvođač i distributer Medicinskog Kanabisa jer nisu svi u mogućnosti uzgajati za sebe.
Ali ako monopol na to tržište drži jedna firma ili čak više njih a uvijeti za dobivanje licence su praktički nemogući,
e to ja onda zovem legalizirani kriminal ili mafija pod zaštitom države.

Lijek se proizvodi po ISO certifikatu koji dakzuje stručnost, profesionalnost, iskustvo i zadovoljne kupce.
Isto tako ja sam uzgojim Medicinski Kanabis za svoje potrebe po GFY-JSSS-KSVT* certifikatu koji
dokazuje da je lijek proizveden točno onako kako ja hoću te prikazuje mene kao zadovoljnog
krajnjeg korisnika a ne biznismena koji trlja ruke jer je digao 400kn na 3g Medicinskog Kanabisa.
*[GFY-JSSS-KZVT certifikat - Go Fuck Yourself-Ja Sam Sadim Svoj-Kupus i Salatu i Vutru Također]

Postoji samo jedan ultimativni cilj kojem mi težimo a to je potpuna legalizacija, sve ostalo je žmirenje
na jedno oko, samozavaravanje i kriminal prema biljci i čovječanstvu.


AMEN
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
CAM je napisao(la):
zašto u studije nisu pozvani pacijenti koji boluju od teške depresije i napadaja panike, suicidalnih sklonost?


Jer bi ti onda duže živio :icon_lol:

Inače, manite se svega, najbolje bit sam svoj doktor i sadit svoje lijekove... reko je to fino heman sve.