poznanastva, ženidba, udaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
Pratim legalizacija.org i sve se nadam da će se to malo pokrenuti sa mrtve točke ali izgleda da nema volje, valjda svih puca na ljenost. I danas pogledam svoje wibse i tamo dva posta.

Ok prvi je najava MMM u Bg , OK a drugi je ... hm pogledajte sami http://legalizacija.org/?p=9

Ok jasno mi je da nema puno sadržaja i da se većini izgleda neda pisati ali dal stvarno treba na prvoj stranici biti članak u kome netko pozdravlja legalizaciju.

Prema tematici čini mi se da znam i tko :) bilo je svega kad se pojavio.

Ugl. mislim da se taj post treba maknuti.

Druga stvar je da se treba pronaći netko tko će administrirati stranicu jer je očigledno da sadašni admin to ne stiže jer mi se čini da je post star ko biblija. Čak sam i ja dobio mail od nekog da mu tekst nije objavljen na sajtu?

Evo ako se nikome neda ja ću se pobrinuti da ako ništa jednom dnevno pogledam dal ima koji novi post za objaviti.

Sad druga priča... jel ima itko zainteresiran da tu i tamo napiše neki članak za l.org?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kanne je trebao da bude zaduzen za L.org

meni se iskreno ne svidja ni wordpress ni izgled wordpressa


treba nesto ozbiljnije stavi a sto ne znamo...


kao trebalo bi da je Joomla ali opet treba neki dobar template ili ne znam sto
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
@vutragenjo
zaboravio sam nick ili passowrd ili jedno i drugo.pa nemrem da uđem i pravim reda na l.orgu:)
ja bih isto joomlu.nisam neki haker.al joomla mi se čini praktičnijom.trenutno updatiram jednu stranicu od nekih jadnih novina...tako da se volim smatrati hakerom u usponu.

kako su stvari krenule izgleda da ću biti dosta zauzet na poslu i sa bebom :) ali svejedeno ću moći updateovat l.org barem jednom tjedno ako ništa drugo.premda će sigurno biti i češće.
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
pokazuje grešku zato jer više nema tog teksta ... maknut je.

ma niš bitno u kratko:
autor teksta je pozdravio svih na l.org-u , obavjestio da planira pokrenuti udrugu u hr i da bi on rađe joomlu nego wp.

sve u svemo (po meni) nebitan tekst.

a sad malo konkretnije teme
bez obzira dal se koristila joomla ili wp trebalo bi malo organizirati sjat da oživi jer ovakav je niš koristi.

Po meni bi se trebalo formirati neko "uredništvo" par ljudi koji bi moderirali sajt i kojima se da odvojiti malo vremena da popune sajt sa korisnim sadržajem.

Kolko sam ja shvatio l.org nebi trebao imati veze sa uzgojem nego se baviti sa primjenama marihuane (industrijska, medicinska) pratiti istraživanja o rekreativnoj upotrebi, donositi novosti iz polja zakonodavstva.

Uz to bi ja dodao eventualno komentare tekstova i načina na koji mainstream mediji prate cjelokupnu problematiku. Zgodna stvar bi bila kad bi mogli napraviti neki tematski intervju sa poznatijim facama.

Ono sve u svemu da se informira ljude o vutri i prenesu mišljena i komentari o postojećoj situaciji
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ja sam kriv, odobrio sam sve tekstove od jednom a tek sam posle par dana video šta u stvari piše pa sam obrisao taj post.

I ja sam za intervju sa poznatim facama. Sastavljajte pitanja :)