Pozz :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.09.2016
45
229
33
Veliki pozdrav braco :wave: Zovu me Miki. Iz srbije sam. Na vutra sajt sam naleteo sasvim slucajno. Nasu lepu biljcicu sam poceo pusiti pre otprilike 3 godine.

Skupilo se drustvo i jedan frendove poneo spravu. Kaze on,momci ajde da zacurimo frulu,jel ste raspolozeni? I tako pocnu svi jedan po jedan da vuku par dima,i polako dodje red na mene... Kao u usporenom filmu odmotaju se sve misli i price kojim su mi ''iskreni'' mediji godinama punili glavu: To je opasno, izaziva zavisnost,nasilno ponasanje i asocijalnost... (Kakve nebuloze):upiii:. Ma da li je ovo zaista tacno? Poznajem momke dosta dugo,svi povremeno puse,a noramlni su. Rade, imaju cure,ne tuku se. Hmm? Ako njima nije bilo nista,pa nece valjda ni meni? Pruzi mi drug frulu i kaze evo, brate uzmi. Povucem ja par dima. Nakon nekoliko minuta me pita, i kako je? Ja reko, ma nista brate. Polako,sacekaj malo, videces. Nedugo potom poce da me radi. Kakav lud dozivljaj :let:. Srce krenu brze da mi kuca,usta se osusise,a noge otezale. Odemo mi da pojedemo nesto,uff kakav osecaj. Nikad lepsu i ukusniju hranu nisam u zivotu jeo. A tek ono sa curom,mmm.

Bilo je jos puno dozivljaja. Sustina je da sam shvatio da nasa lepa biljcica nije onakva kakvom su je opisivali,zapravo skoro sve je suprotno. Od tada traje moja divna ljubav sa njom :spliff:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Pozdrav Miki dobrodosao u svetu zelene carolije , u svetu u kome caruje bratstvo I jedinstvo.To je taj forum, sigurno si trazio na netu nesto lepo pa naleteo na :vutra:biceti jako zabavno peace.:joint2:
 
02.07.2015
147
158
43
Auuuu čoveče kakvo si oduševljenje napravio ovde...,
ovakav doček nigde nisi mogao da doživiš nego samo ovde.
Ma na pravom si mestu.
Nigde boljeg društava nećeš naći nego ovde.
Živeo ti nama i srećno ti bilo sa nama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hedonist Lover 1