Pozz iz Sarajeva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.08.2010
46
4
8
35
Evo nakon nekoliko dana listanja foruma, da se i ja predstavim :icon_lol:
Inače sam iz Sarajeva, imam 22 godine, studiram hortikulturu i znam inače puno o biljkama (možda mogu biti od neke koristi ovdje xD).
Nedavno sam odlučila uzgojiti i par svojih 'svetih biljaka' i tako tražeći neke informacije oko indoor uzgoja, naletjeh na ovaj forum :p
Btw. odlična stranica, dosta vrlo korisnih informacija...sve pohvale administratorima.
Nadam se lijepom druženju :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
welcome9.gif




Samo nam nemoj pobjeći na prve znake zajebancije koja dopre s muške strane :vb_kez: (dešavalo se već :icon_lol:)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
oce,oce he man..provalio sam ga..e videcemo dal stvarno :ima moc))

Poz Nimfa..evo jedan cvetic od mene za dobrodoslicu :goldmaryjane:

ps-mozda ako mi namignes szeleno oko... pozelenece mi i rep pwr :)
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Mozda bi mogla pogledati moje biljke nekad jer ipak, vi studirate pametniji ste i tako a za svoje biljke zelim samo najbolje hehehe
 
14.08.2010
46
4
8
35
MauieWoowie je napisao(la):
Mozda bi mogla pogledati moje biljke nekad jer ipak, vi studirate pametniji ste i tako a za svoje biljke zelim samo najbolje hehehe

hehehe...naravno, ako mogu pomoći nema problema u svakom slučaju :D

SiD jesam nešto pogrešno rekla? :p
Hvala na dobrodošlici :)
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Nimpha je napisao(la):
hehehe...naravno, ako mogu pomoći nema problema u svakom slučaju :D

SiD jesam nešto pogrešno rekla? :p
Hvala na dobrodošlici :)

Ma vi ste divni zaista mlada damo i sad bi ja odmah pripremio laboratoriju za vasu inspekciju ali, draga, kako da znam da niste drot :D
 
14.08.2010
46
4
8
35
Eno sad drot...hahaha xD
Doduše, jesam neko veče utripovala da sam specijalac koji treba uhvatiti nekog patuljka...uglavnom da ne duljim: jako dobra trava. :rofl:
Tako da...možda i jesam drot... :icon_lol:
 
14.08.2010
46
4
8
35
Ma bio je na desetom spratu jedne zgrade i bilo mi je mrsko otići do njega, a i ugasilo mi se svjetlo u međuvremenu pa me paranoja malo pukla :rofl:
ahahaha...eto zamisli mojih tripova xD