pozz ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.08.2013
3
3
0
Lijep pozdrav svima.

Imam 29 godina i nikad nisam probao travu, ali se mogu pohvaliti da sam bio blizu grupe koja je pusila... :)

Trava me odavno zanima, pogotovo zbog "medicinskog" djelovanja, kako sam dosta po internetu dosta toga gledam i citam, tako da sam naletio na onaj prilog lika koji pravi ulje od konoplje i to me fasciniralo, cak i emisija na rubu znanosti u kojoj se govorilo o marihuani itd itd.
Jednostavno sam "za".
O travi u praksi ne znam nista, znam kako izgleda, ali u teoriji znam poprilicno, pa mi je predobro slusati likove koji tvrde da su se napusili :) Znate one price, gledate u knjigu slova vam se rugaju, 2 sata lezite na podu i smijtete se itd itd.

Zelju za probanjem imam, ali najvise iz jednog razloga, posto sam na dosta mjesta procitao da hrana i sex dobiju sasvim novo znacenje :), pa imam veliku zelju napusen probati hranu koji i ovako obozavam haha, a za sex, to kad zenu uspijem pripitomiti jer je ona jos uvijek protiv toga.

Da, dolazim iz BiH, i nemam pojma kakvi su ovdje zakoni za gram ili kilogram ili 1 joint.
I nije mi jasno zasto ljudi vuku travu okolo sa sobom, jbt sjedni kuci popusi ko covik i deri dalje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
frend, pa ti zivis u BiH a ne ja, kako da znam kakvi su zakoni, to bi ti trebao znati... al nije kasno jos da se raspitas, pre nego krenes ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32