Pozz Ppl here comes D Mauie haha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Evo jednog starog smokera iz mahale haha To su bili dani jbt, 1997 se pocela dobra gandjica nalaziti posvuda. Tako, godine prodjose mnoge a jedino pametno sto se uradi nakon svih tih godina to je pocetak indoor growing-a u tami i toplini vlastitog podruma :)

Puno sam se peglao po stranim forumima, cekao da mi neko odgovori a ono sve same lijencine koje ne bi iskreno rekli nista vec im krivo sto imam ljepsu biljku od njih :D
Tako da sam se danas odlucio uclaniti na vas forum, prvi put da detaljnije i pogledam sta se ovdje nalazi i iskreno - kolicina informacija i tacnost istih su me prijatno iznenadile, puno je toga korisnog ovdje.

Ah, umalo zaboravih, moj broj telefona i adresa su :D Sve u cilju anonimnosti hh

Eto brzinski introduce s moje strane, nadam se da sam dobrodosao i da cemo se fino druziti, razmijeniti iskustva i u skorije vrijeme mozda napraviti neki Balkan Joint Gathering da probamo uci u ginesovu knjigu rekorda tako sto cemo srolati joint u 6 hamer papira i splavariti po Vrbasu na njemu :lock:
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
hehe, hvala na dobrodoslici, evo bash spremam slike svoje biljke da pogledate jel ja to dobro, prvi mi je put da pokusavam a od tri biljke jedna je ispala zeMska, perspektivan sam za farmera ocam :D
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Hvala, hvala.

Evo vic jedan za tebe kad si mi pozelio dobrodoslicu vec :D

Sexaju se mujo i fata par sati, niko da zavrsi... Okrenu se mujo, zapali cigaru, uzdahnu i rece :

'' a fato, nemres se ni ti nikog sjetit! '' :D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Aloha Maui
meditationf.gif
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
hahah

interesantno ime za travu, zato sam to odabrao, jamaica ba :D

a vic, pa moze vic :D

Otisli mujo i fata na veceru u restoran i jedu oni tamane klopu, odjednom fata : vidi me mujo ista sam svinja.

Mujo : jah, a josh si se i uflekala hahahah
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Biljka napreduje odlicno, primijeti se svaki dan promjena. Nazalost, moracu je baciti ili skontati novo mjesto za nju, brat izletio nekom drugu za to pita me levat na ulici sta to imam kuci svega mi htio sam ga zasaditi pored biljke cc

Nema covjeka nema problema a kako sam ja pacifista onda cu morat sam sebe kazniti :(
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Ma ne znam, mozda basta nije los izbor ili balkon nego moram pospremiti cijelu prostoriju sto sam opremao mjesecima jbg

Mada tacna je i ona, ko ne riskira njemu ni pluca ne profitiraju ne znam vidjecu veceras ima li kakvo mjesto u basti nesto nesto