pozz, support...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2007
18
0
0
36
Alo ljudi! Evo trenutacno sam se nashao u situaciji kao kad sam vas nashao prvi put, sjedim kod frendice za kompom jer sam zamijenio dan i noc ko budala, pljugam i neznam di da vise idem na netu... XD

ugl, najljepshe mi je sjest pred ovaj monitor, srolat si frulu i citat i komentirat svacije postove, poshto je tematika ovog sajta ono sto mene vec dublje zanima sto se carobne nam biljke tice (mada mi frendovi ne vjeruju, misle da mi je cilj samo kvalitetno se nakuvat, sto i je 90% cjelokupne istine) - osobno se slazem sa vecinom ljudi na forumu i podrzat cu ovaj sajt i slicne ideje koliko god mogu, poshto mi je cilj svijetu pokazati da je nekim pukim slucajem kriva biljka dobila etiketu ilegalne supstance, a ljudi i dalje najvise stradavaju od alkohola, mada ni ne znam niti jedan slucaj da je marihuana igrala neku vecu ulogu pri nekom smrtnom slucaju.

ovo je samo maaaali djelic moje nastrojenosti i aktivizma prema mnogim stvarima kojima ljudi ne pridodaju neku pozornost i posebno znacenje. u mnogom broju slucajeva, ljudi su tu u krivu...

pozz narode, idem da si zarolam pa se vratim, vidimo se na "sto se pusi", da dignem tu sliku vishe - imam fiiinu zalihu za blagdane... XD

support!!!!!
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
rodak dobro ti nama doso na forum a jos bolje sto si nas naso... :) znaci za koju godinu mozemo ocekivati tvoj rekord u kucnoj sadnji? :icon_biggrin:

glavno da ti nisi stezo remenove u vezi pljugice a ostalo nista niej bitno :)

POSTOVANJE :icon_biggrin:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Svakim danom nas je sve vise. Slijedeci cilj neka nam bude obaranje broja korisnika velikog foruma IC-mag. Dobrodosao:maryjane: