pozz svima i dosta uspeha u grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.12.2015
47
49
18
42
trebam pomoc prvi grow pa me muci par stvari...sad najbitnije sta raditi kad je napadnu glodari-misevi-pacovi ili kako ih vec zovete nbt...izgrizli su mi juce i danas oko 20-ak ne skroz samo zagrebali koru...Hvala svima unapred svaki savet zlata vredan!!!
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and truare
17.12.2015
47
49
18
42
stize cim se svetla upale

nasli rupu kuda su usli pojma nemam,mada to sad i nije bitno nego ima li spasa??? nisu unistene samo zagrebane, ali su mi prosli put isto dve i osusile se morao sam ih baciti....ako imate kakav pametan predlog hvala sve je dobrodoslo!!!

citao sam svasta ali pomoc za moj problem ne nadje...ako imas kakvu ideju pomagaj brate...veliko Hvala!


* * *
nemoj pisati post za postom, procitaj pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
prvo dobrodosao. drugo, procitaj pravilnik do kraja, tamo pise i za broj biljaka, i za pisanje postova jedan za drugim u nizu, a i za odabir teme. ovo je tema za predstavljanje a ne za probleme tokom uzgoja. ae, samo polako, sto je zagrebano zagrebano je i tu pomoci nema, zatvori rupu da ne ulaze vise i nadaj se da ce se oporaviti
 
17.12.2015
47
49
18
42
Hvala buraz nadam se da ce preziveti....nov sam jos se ne snalazim sa postovima i slikama...hvala na razumevanju


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ti si bas lenj da procitas pravilnik a dobio si link, tamo pise i da se ne citira post ako odgovaras odmah nakon njega. prakticno vec 4 prekrsaja pravilnika, sa petim ti ide suspenzija na odredjeno vreme. ajd procitaj pravilnik sa razumevanjem da se ne bi ganjali po forumu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.