Pozz svima vutrasima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ExtremeGenetics

Banned
Banovan
24.05.2017
17
20
3
Pozz vutrasi ja sam nekoc davno bio dio ovog foruma jos kad se osnovao maltene,al sam trazio iskljucenje od jednog od modova da me skine sa stranice jer sam imao pilicijskih problema..Nadam se da ce se mod sjetit prvo sam trazio promjenu nicka pa da mi obrise acc.
Tu jos stoje moji dnevnici i iz ina i iz outa imao samdobru reputaciju iako se neki ljudi nisu bas slagali sa moji razmisljanjima glede biljaka.
Danas evo isto sem u ovom vec dobrih 15 godina,sadi se i uvjek ce se sadit,ulje se kuva,gura se kako se zna i lagano bolestine se unistavaju sa kanabinodima.
Ako neko zapne u growu ili u necemu sto se tice medicine moze m ise obratitit iza mene je niz uzgoja i kojecega,a zadnje vrijeme sam i usao u svijet gljiva pa ako ima tu neki psilogljivar koji zeli razmjenjivat printove ili znanja mozemo se takoder informirati i razmjenjivati znanja.Ja sam i na ICmag i na The majka i tamo ima neki growica slikica i svega.
Uglvanom drago mi je da sam opet tu,i ako je neko u nevolji medicinskoj ili ga muce problemi sa uzgojem tu sam kao i mnogi drugi i voljan sam pomoci.Pozz svima