Pozz travari :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2009
9
0
0
33
Pozz svima koliko god vas ima :icon_lol: Zivim u sarajevu, imam 19 godina travu pusim 3 godine, Volim dobre headove,partye(electronsku muziku),Djevojke,Filmove i sve sto mladi vole :icon_lol: Forum pratim vec tri mjeseca ali neznam ni ja sam sto se nisam ranije registrovo :rofl: Eto toliko od mene i nadam se da cemo fino druziti.

Peace
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
dobrodosao,i ja sam od skoro tu.... Slo-era,mjesecar i greenpower koliko sam ja zakljucio daju najtacnije podatke oko uzgoja...ako imas uzgoj prat njih,kao i ja i neces pogresiti...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
BAT je napisao(la):
Slo-era,mjesecar...

Ajme ajmeee pisam u gace..Ja nisna vidija Slo eru na forumu, jel tko od vas?????, a mjesecar, hihi, zelen ka i njegove hedovine...Green Ok
BAT ne trljezgaj

Inace dobrodosao
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
krasta-zg je napisao(la):
Zato sto nisi dugo ovdje,u zadnje vrijeme rijetko dode,ali ipak covjek je strucnjak...

NIsi skuzija sta sma tija reci....covjek je strucnjak ali govori tipu da prati njega a ovog nema na forumu duze vrime...ma niej bitno OMG haha
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
I ja sam relativno nov,pa posto ne rekoh ranije,evo sada cu uputiti jedan veliki pozdrav svima!
Ne bih se upustao u raspravu ko je ko(jedino se zna da je Slo-era tata),svako ko odgovori i u nekom problemu nekome pomogne,bilo savetom,bilo podrskom je zasluzan! Srecom po nas pocetnike,dosta je ljudi ovde sa dosta dragocenog iskustva i neizmerno sam zahvalan sto su sa nama ovde i dele to iskustvo,pomazuci nama zelenim da ozelenimo jos vise....
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
he he,dobrodosao,hvala BAT sto tako mislis al kao sto kaze tropico jos uvijek sam zelen sto se tice uzgoja al znam dovoljno da odradim kvaliteten grow al jos uvijek nedostaje iskustvo al i to ce da dodje s vremenom,ovdje ima daleko iskusnih od mene al mislim da svako pokusava da pomogne onako kako moze i na tome treba biti zahvalan,a SLO-era je legenda kao i mnogi drugi koji su pomogli da naucimo uzgajati,i svi novi clanovi koji neznaju koga da slusaju nek prelistaju dnevnike uzgoja pa nek sami zakljuce ko sta zna,a ljudi koji najvise pokusavaju da pomognu su hazeseker,grenpower1,teglica_unca,canabiscole,cao,superangel,#34 bezz_sa ima njih jos da ne nabrajam i svi ce ti oni pomoci onako kako mogu i kako znaju a znaju dovoljno i za sve njih respect,pozz