pozz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.08.2008
3
0
0
33
evo da se i ja priključim na ovaj odlični forum. dplazim iz sl. broda, još se školujem pa se mogu zajebavat s marom i glupostima:rasta1: ovdje bih volio naučit kako se uzgaja u ormaru npr u malom prostoru gdje roditelji nemogu saznat ali da mi je na oku svaki dan :maryjane: počeo sam pušit još od 13 godina i to me veseli, zapalim tu i tamo, baš me fino opusti. inače kao mali klinjo sam htio vidjet kako je tim ljudima što u filmičima duvaju i tako sam i ja krenio . to bi bilo to, ako ima tko kakvih savjeta kako uzgojiti u sobi (p.s. sve mi treba, apsolutno sve, koja sjemenka itd) neka se javi, ako je netko zainteresiran za msn također sam na raspolaganju
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
rano si počeo i sada ti je rano
bolje malo kasnije
biće ti bolje u životu i u travi

a ova da si na raspolaganju da ti dajemo savjete preko msn-a :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Auuuu, ti si jedan od onih u cvijetu puberteta ...

Samo da ti nabrzinu skrenem pažnju na neke stvari, na forumu su ti uglavnom nadrkani matorci (uključujući mene),u vezi growa sve ti piše, više nego jednostavno objašnjeno, nemoj se qrčit jer će te banat. Simple as that.

Dobrodošao !
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Vidim, sve ste mu krasno objasnili...hihihi. :icon_lol: Ajd' dobro nam došao dječaće, čitaj pravilnik i samo polako s duvanjem...ima vremena... :wave:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Pa mojne da daviš davisu :D
Čitaj čitaj i obrazuj se,ali da ti napomenem nemoj se kurčit stečenim
znanjem pred legama da te nebi čudno gledali...pogotovo nemoj
opovrgavat općepoznatu growersku tajnu: hedovi se prskaju punomasnim mlijekom da imaju više kristala!!!

Dobrodošao

:maryjane: