Pozz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2009
15
0
0
38
Lijep pozdrav svima

evo nakon dosta dugo citanja odlucio da se uclanim...Svaka cast na informacijama koje pruzate,znanju i prijateljskom ambijentu...

A kako sam doso do foruma...pa eto,poceli me zanimati psihoaktivni produkti prirode,pa malo googla i evo me tu...

Eto da kazem par rijeci o sebi...pa bavim se umjetnoscu,kompjuterima i kompjuterskom umjetnoscu...a pored toga me zanima velika vecina toga sto se nalazi u "Putovanje na mentalnim talasima" podforumu...u konzumiranju gore navedenih produkata sam nevinasce (osim par izleta s travom),ali uz pomoc foruma i vas cu naucit nesto vise a i jednog dana se potruditi da si osiguram/uzgojim potrebne sastojke za trenutak kad se osjetim spremnim za konzumaciju istih.
 
31.01.2009
15
0
0
38
Hvala na preporuci...a to sam i mislio...koliko vidim,jednostavnije je od trave,a i po print ne moram u postu,neg dode u pismu,a i nesmiju otvarati pisma....barem koliko ja znam....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Habibi je napisao(la):
Hvala na preporuci...a to sam i mislio...koliko vidim,jednostavnije je od trave,a i po print ne moram u postu,neg dode u pismu,a i nesmiju otvarati pisma....barem koliko ja znam....

Dobrodošao ... nisu gljive jednostavnije za uzgoj od vutre, vjeruj mi na riječ.
I one more word of advice, pazi od koga primaš savjete, puno je paušalaca ovdje.

:signs046:
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
:icon_arrow:welcome habibis.
ne slusaj rastu nikako na chat,
inace nema spavanja, dok je rasta online!
a to je oko mjesec:icon_lol:
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
bongash,nisam mu ja reko "tako je" za to jel jednostavnije,nego da ti pismo dode doma
@pinky-najn zajebavat:costumed-smiley-027