Pozz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzok

Banned
Banovan
06.04.2011
2
0
0
29
zz matorci,nadimak mi Lima (valjda zato sto sam kao nizak al ni nisam..)iam 16 godina,studiram dzidzicinu,ne pusim nesto preterano dugo za vas veterane ali nisam za baciti, preko zime idem na gudranje i skankanje a preko leta isto to...
saljivdzija sam,volim se sprdati i tako to i gotovo.
(ko je sfatio sta sam napisao sve ukupno ovde svaka mu dala.)
Ako nekoga jos nesto interesuje moze mi poslati pm nije nikakav problem!zzzzzzzzzzzz
 

Dzok

Banned
Banovan
06.04.2011
2
0
0
29
zamisli ti to...
a kad si ti krenuo,samo nemoj sa pricom da je s' 18 jer ti cisto necu poverovati.........
:D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
7165.gif
za dve godine .....
 
25.05.2012
2
0
0
35
pozz za sve ljubitelje vutre i naravno ljubitelje ovog web sajta
imam 24 god a pusim vec 8god,,,jako sam mlad poceo sa tim jer sam odrastao u jednom veoma lijepom kraju gdje se moze doci do sve sta treba,,,,
i u popunosti podrzajem da se vise u ovoj nasoj drzavi legalizuje pusenje mariuane
bavio sam se i prodajom i svim sto se tice mariuane....ali trenutno sam u losoj situaciji pa tako da nemam mogucnost da sijem i da prodajem ali imamm jako dobro drustvo i neke dilere koji me jos uvijek drze kao prijatelja i koji me bas pocaste za te neke pare.....volio bi da zapalim dobru dzoyu sa kakvom ribom koja obozava da pusi kao i ja...probao sam i ostale droge i sve imaju svoje mjesto al ja ostajem pri mariuani i jos pokojoj drogiiii,,,,,toliko od mene i veliki poz za svu raju
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jedina stvar s kojom se slazem s tobom je tvoj naslov posta :)
inace ja sam protiv svakakve kemije, a kamoli dilanja.... isto tako je i ovaj forum :)
dobro nam dosao :)

peace out !