pozzz iz Backe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Sta reci,nekad sam bio kul tip,imao svoje biljcice i nisam ni znao da se marihuana kupuje,ondak se ozenio i dobio dvoje dece(moje da su zivi i zdravi),kad ono gramic 10 oera sto kazu njemci a mica(zena) :dog_walk2: veli meni jesi normalan tolke pare dajes na to ko klinac, mogli smo na more u Espanju otici, mozes jedan ket nedeljno i vozi,a kjuma i ja ga sprzimo za lapo sata kao da nikad nismo duvali i onda krisom kupuj da ona ne zna ,pa kad se napusim sve cujem decu da placu gladna...lol..strasno,:sick:
Zato dogodine odlucio baja s prvim suncem asov motika i za mene kjumu i ostalu ekipu ima da bude vazda.Al udarila ova MORAVA pa nema pravih semenkica da se kupi ne smes nikog ni pitati .Reko aj da vidim sta net kaze i tu naletim na vas.Zasad jos vrsljam po forumu i EEXXXTRRRA je al sto se tice meni milih semencica nista ,mada nema veze snaci cu se ja duga je zima ima gomilu korisnih za obnavljanje gradiva informacija i saveta tako da sam se razdusevio i ismejao na cemu se zahvaljujem.
Inace sam 1977.god i pusikam od 15 te svaki dan,trenutno radim kao krupie u dva texas holden kluba i to je to.
Zivi i zdravi bili i da vise legalizuju pa da zivimo kao sav normalan svet sto kazu na televiziji POOOOOZ
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan