POZZZ iz Vojvodine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2009
25
0
0
44
....evo mene , drago ,mi je , ja sam jedan od Sremaca iz duvachke sekcije( truba, sax, trombon, klarinet)...nasao sam vas hahah posto sam ukucao "magicne pecurke " u browser.......tolko excentricnih ljudi na jednom mestu....sounds great to meeee
 
15.04.2009
25
0
0
44
Pozzz ljudi ...nadam se da ce ova godina biti dobra... cak cu i kukuruz i axpres lonac da probam jbga ,, ovo postaje neizdrzivo.... drago mi je sto sam nasao ovaj forum
 
27.07.2009
15
0
0
43
Nadjoh vutru.org googlajuci savete za ekstrakciju LSA iz M.Glory-a... To bese poodavno, bejah tad samo guest. Sad kao forumas trabunjam ponekad i pokusavam da skupim sto vise malih lepih dugackih crnih semena od velikih plavih truba...:bis: jeo sam ih prosle godine... i bilo je :hippy:

Inace, ganju sporadicno pusim, nekako mi ne prija uvek, valjda zato sto imam prirodno nizak krvni pritisak, pa se prebijem ko ker, jedva se kuci dogegam... a u glavi teske haludze, nekad izgledam bas ovako ako pre vutre popijem po koje pivo... :sick: Jos kad se pali neka teska "Holandija", onda se razbijem u atome... :icon_lol: U principu, vise mi godi psihodelija i marihuana, lepo jedna drugu vode... Jos ako i veseli puzavi Glory uspe da premasi ocekivanja ove godine... ima da bidne haos...:sun2: