Pozzz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.08.2006
3
0
0
Pozdrav drustvu Zovem se Dejan 23 iz Banja Luke nisam "probao" nista jace osim, jednom sto sam se utripao sa nekim tabletama i izgubio 5dana :D gdje su i gdje sam ja bio pojma nemam :D uglavnom pre dosta vremena sam kontaktirao jednog momka sa pitanjima za LSD za koji sam najvise zainteresiran pa vidim da su mi se izgubile poruke iz mailboxa tako da se ne mogu sjetiti nicka :(
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Pozdrav!
Ako trazis odgovore na pitanjima o acidu na krivom si mjestu. Rasprave o 'kemijskim' drogama zabranjene su nasim pravilnikom. Inace, dobro nam dosao putnice :)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ovo sve vise pocinje da slici na jako neozbiljan forum , kada sam ga poceo proucavati prije otprilike godinu dana cini mi se da nije bilo toliko gluposti i narkomaniziranja. :icon_cry:
 
01.08.2006
3
0
0
Uglavnom nakon sto sam postovao tek sam onda procitao pravila, tako da mislim da me frejmujes nakon prvog posta nije u redu...uncool

Hvala na dobrodoslici @b r a i n c h i p
 
01.08.2006
3
0
0
A i BTW utripati se od neke travulje isto moze proci...:D moracu da posadim nesto ovih dana i jos cu staroj reci da je to jako rijetka biljka i jako cjenjena i da je zaljeva svaki dan....jedino ce joj mozda biti cudno kad ju ja svremena na vreme obrsitm LOL
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dobrodošao
ja prvo pročitam pravila pa onda pišem nešto
a ovđe se pajavljuje toliko frikova da pohvale neku hemiju da nam je malo muka
onda bi još da se prepucavaju kako je i to priroda
ali nas to ne zanima
ovo je vutra.org
dobrodošao ti nama
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
crash je napisao(la):
A i BTW utripati se od neke travulje isto moze proci...:D moracu da posadim nesto ovih dana i jos cu staroj reci da je to jako rijetka biljka i jako cjenjena i da je zaljeva svaki dan....jedino ce joj mozda biti cudno kad ju ja svremena na vreme obrsitm LOL

Nevalja druze svaki dan!!
Hehehehehe!

Welcome in the club!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.