PPP by Nirvana na400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Uuuuuuu . . . Ovo pravo dobro izgleda.Svaka čast!Jbg, nije me bilo dugo, problemi s murijom i to , ali sve se dobro završilo, heheheh, to je glavno.Poceo sam novu turu, pa kad budem slikao otvorit ću i dvenik uzgoja.Pozdrav svima!Respect!
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
Eeh eto to je to...sto se tice kolicine nemogu vam tacno rec jer nemam vagu,al po mojoj slobodnoj procjeni ima od 150-200gr. Tako da sam sa kolicinom ipak zadovoljan.
sto se tice marihuane imam jos da dodam da je extra maxi masna...:icon_confused:i sav sam se ulijepio al bukvalno.Sto se tice smoka mogu reci da je extra fin za grlo cak i sada..ocjena 5.
Miris je slastan,asocira na nesto slatko neznam kako da drugacije objasnim,ocjena 5.
A sto se tice rada definitivno nije nesto sto ja inace pusim.Uoste nema stoneda nego je pravo zanimljiva veselica i usustini je idealna za izlaske.Ocjena je 4 [URL=http://img142.imageshack.us/my.php?image=dsc01285os1.jpg] [/URL]
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Reko sam ti ja.Svaka cast i uzivaj.Samo kad bi mogao jednu sliku iz blizine da vidimo kako izgleda masan head.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.