PPP by Nirvana na400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Jako lepo to izgleda,al razmisli o sisanju malo.Mogao bi im skinutu velike listove kako bi stiglo vise svetla do dodnjih hedova.
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
hvala raja na podrsci.Imam evo i ja 1 problemcic pa mi treba pomoc.Visina biljaka je 70 cm. LISTOVI IMAJU OVU CUDNU BOJU I VRHOVI LISTOVA POCINJU ZUTIT.neznam jel ovo nedostatak ili sam pretjero u necemu.Ili je do tem.mada ona ne pada nikad ispod 15 STEPENI C. Znaci trebo bi ih malo razrijedit,A sta sa prehranom,da prestanem ili ne. POZZZZZZZZ:pat:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja nevidim problem ...
jedino malo tamniji list koji je od gnojiva takav.. imalo vrhove koje su isto od gnojiva takvi
smanji malo pa ce bit ok...
mada saslusaj jos iskusnije .... mozda neko proceni ok...
zelim srecu do kraja... :)

slusaj da nisu preblizu lampe ili prevelika temperatura u nekim trenucima?
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
ok. valjda se nece nesto zeznut do kraja.Onda prestajem sa gnojenjem i malo cu razrijedit listove.Pa cu izbacit slike za par dana. Sta mislite koliko ce bit marihuane od ovih mojih ljepotica.NESTRPLJIV SAM POSTO.A nece ovo bit gotovo do nove god.izgleda.POZZZZZZ:thewave:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Prestani sa gnojenjem i nemoj rezati lišće već ako smeta probaj
nekako u stranu da baš ne zaklanja manje vrhiće.
Biljka treba ono što je spremila u listove ta zadnja 2 tjedna

:maryjane:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
upravo tako nećes poboljsati svoj yield time sto ces otkinuti tih par listova samo ju mozes stresat bezpotrebno ako joj kidas zdrav list ...
samo ti nastavi samo sa vodom i daj joj da žuti jer to je prirodno zato si ju i filao hranom cijelo vrijeme tako da ju mozes pred kraj isprirat i onda nahranjenu pustit da sama troši sebi potrebne elemente iz svojih listova i ne dozvolit da joj previše hrane ostane jer time ces dobit i bolji okus ... naravno uz adekvatno sušenje i curing
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
uff...predobro....Nemoj gnojit,samo vode daj i to u manjim kolicinama nego do sad ,tako da ti povuce sve ono najbolje sta ima =) pis
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Daj mi malo vodicEeEe iz te bjele ručiceEeE nedam dragi ni kapi juhu kako su dobre,lucky bastard:violent018:
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
koji je ovo nedostatak,znal neko.Zahvaceni su samo mali listovi na par biljki. Doduse presto sam gnojit pa im ne mogu pomoc al bi volio da znam za ubuduce posto me taj nedostatak zeza vec neko vrijeme.Ja mislim da je neki mikroelement,ali koji. Posto nedostatak nije rijesila plantela NPK 6 8 8.Pozzzzz
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
neka neka tako treba,to je nedostatak čitanja malo,šta kaeš ti:read::hippy::vb_kez: sve najbolje samo do kraja polako...slike i to izvagaj pa na kraju baci u jedan post i neki report ako ti se da:ninja:
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
znaci znakovi berbe :smoke18: a za slike i smoke raport cu vas ispostovat naravno.Mada ima do kraja oko 7 dana.POZZZ:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.