PPVV (P.P. Voli Vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
i ove godine....kao i zadnje 2 sam jedva cekala proljece da stavim sjeme na klijanje i da pocmem sa sađenjem.... imam 6 biljcica, bile su nekih mjesec dana na balkonu a kad su narasle morala sam ih maknit da me susjedi ne prijave i presadila sam ih u polje, tata mi je autom prenio biljke do tamo i i malo je iztraktorao zemlju di bi ih trebala presadit :costumed-smiley-027 svaka mu čast.... i sad sam hepi jer su napokon u prirodi di bi i trebale bit, a i one su sigurno hepi, koliko to one mogu bit-samo neka tu srecu pokažu u smoli i ja zadovoljna :sun2:

...slike cu stavit drugi put, jer me nesto jebe imageshack.us .......pa ono... strpite se malo... pozz :bis:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Super! Drago mi je zbog tebe, samo pazi se nametnika... provjervaj kad god stignes, ove godine ih ima u izobilju.

RESPECT TATA! :sun2:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Stari ti je zakon :)

Nemoj ih sad zanemariti, kao što kaže brainchip, obilazi ih koliko god možeš.

Sretno!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
PP ti si legenda-svaka čast
ostani nam i dalje ok i sretno sa biljkicama
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Tata je za svaku pohvalu, davaj slike sto pre da vidimo to izorano parce zemlje sa sve lepoticama... ako te muci imageshack moz' probati i imagetitan.com... ajd' nestrpljivi svi izgleda, sve najbolje!!!
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
A shto, kad imash tako ql matorog, ne zajebesh te outdoor zebancije, i ne napravish neki ozbiljni indoor zasad. Em je sigurnije, em kvalitetnije.

Mozhda je malo glupo pitanje, al ni ja nisam mnogo pametan, pa se ni ne mozhe ochekivati neshto bolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.