Prag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Šta će ti kafi šap kad je legalno od 1.1

Hahaha, jedva čekam proljeće da sjednem u centar i zapalim đoksu na svježem proljetnom zraku...
 
12.01.2010
3
1
0
38
Yo ljudi,moja prva tema i ujedino prvi post. :sun2: ....evo doso pitat kaka je situacija u pragu sa ganjom posto sam cuo kao da je u ceskoj dekriminalizirana od 1.1,idem gore na par dana cisto turisticki pa eni insajt bi bio pravo koristan .....:icon_lol:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
idem i ja uskoro pa sam malo surfo i zasad sam najkorisnije informacije našo:
http://www.cannabis.at/forum/international/22560-eine-woche-prag.html
šesti post.
posto je tip upute za neki bar gdje se inače okupljaju dileri
al turistima više naplaćuju i čini mi se da ti cijene na kraju izađu iste kao i ovdje :D.
svi govore da je najbitnije da ne uzimaš od uličnih dilera,
a možeš i (jer tamo dime po ulici i barovima)
nanjušit nekog pa ga kulturno pitat da ti proda il uputit dileru. :D
možeš i otić u neki headshop pa pitat tipa dal te može spojit s nekim dilerom,
mislim da im to neće bit neki bed s obzirom da je sad dekriminalizirana.
eto malo prepričavanja što ionako piše na linku jer se volim pravit pametan :p.

ja sam se odlučio pitat u headshopu,pa ako to ne uspje u bar,pa ako ni to ne uspje ispitivat stanovnike praga :D...
http://www.cityspy.info/prague/pr_buysellget/growland.htm
 
12.01.2010
3
1
0
38
da ovaj i ja sam malo po netu gledo i naso slicne informacije,tako nesto cu i ja napravit,jedino sto mislim prvo otic u te barove,jedini bed mi je ustavri sto dosta tih informacija su stare par godina(post taj cini mi se iz '07 da je xD) ok aj sad sam sitnicav al bilo bi kul kad bi doso/dosli :icon_lol: do svjezis informacije pozeljno iz prve ruke...al aj sad necu da serem :rofl:
 
12.01.2010
3
1
0
38
...Stara tema al evo vratio sam se iz praga pa mislim da je uredu da ostavim svoj dojam koji je overal jako doar,dosao sam negdje oko 11 sati prijepodne odma nakon dorucka otiso u staru jezgru tocnije kod astroloskog sata , nakon malog razgledanja naiso sam na neki kao hemp šop usao unutra kupio si rizle i pito prodavaca kako se ovdje stoji sa vutrom lik mi je odgovorio da je naj bolje probat rjesit u kaficu "Chapel rouge" reko sam mu da mi markira na karti grada sto je i ucionio i tako sam ja bio na putu do ruža,ono ljevo desno dok sam se snaso doso sam donjega onako rustikalan kafic na samom uglu,usao sjeo za sank narucio tamnu pivu dobio ju i kako sam ispijao tako promatro kafic oko sebe prvo sto sam primjetio da je barmen imo svoj grajnder i doze i da na sanku prodaje rizle i flokove da sam okruzen travarski nastrojenom skupinom ljudi i da neki britanci u kutu puse splif,kak sam popio pivu zovnem barmena da mi donese jos jednu kak je donosio ja ga pitam jel mi moze pomoc lik kaze za 20 mnita ce doc neko ko moze,jdoro proslo 20 minuta ja dovrsio drugu kad meni barmen pocne mahat glavom da dodjem iza kod wcea ja doso neki lik stoji i pita me sta tream kazem ganju,kolko? 2 grama dami i naplati me 250 kČ za jean gram iliti 12 eura(87kn) ja se vratim na sank gleam u grame i kako svacam da je vutra u svim aspektima odlicna odem ponovoi nazad i trazim 5 on kaze 50 eura(350 kn) ja mu dam on meni 5,kaksjedim za sankom gleam gde i kak cu da smotam i pusim pukne me da pitam barmena jel smijem tu on kaze nea problema al pusi ispred...i tako ja sebe nalazim kako motam u punom kaficu ljudi na sanku bez da me iko dvaput pogledao smoto oso van zaplio kad oni isti britanci izlaze i sjedaju kraj mene valjd ih potero barmen van,vratio se unutra smoto jos jednu i takounoc,kasnije se otvore ostali sektori kafica i bude prepun ljudima droge na svakom uglu bodu se smrcu puse...kak sam se vraco u hotel prolazeci kroz istu jezgru ponoci crnci smaraju barem 4-6 puta u prosjeku mi neko po prolazku pita jel tream sta samo radi znatizelje sam reko da jednom od mnogih lik mi dao 1 gram napaltio me 300kĆ vutra idalje odlicna,tak da je bilo svega od arapa skesama od 200 grama koji ti nabijaju nanos da uzimas do motanja bluntova usred parka popodne okruzen narkomanima dok volonteri skupljaju ige i daju nove.....smurijom nikakih problema imo nisam nisam pusio prednjima al sam uvjek imo nasebi nikad me zaustavili niti pogresno gledali ako nesto osjeco sam se sigurnije kad su bili ublizini pre lud osjecaj....smori ovo pisanje overal prag je meni porasto jako puno u ocima kao destinacija za buduca putovanja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hemplover

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
ej, da li mi moš reć, dali se može rišiti ono, više tipova(s zvučnim imenima npr. Durban Poison,Purple Power), ili je pak isto ka u hrvatsko, vutra = vutra nema razlika.
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Evo vratio sam se s maturalca. Prag je predivan grad. Sto se zize tice, tu fakat nema problema oko nabavke. Najbolje je otici u Chapeau Rouge i tamo rijesit. Od ulicnih dilera se ne isplati, samo vecinom gledaju kako da te opljackaju. Ugl. Chapeau Rouge nalazi se u Jakubskoj 2. Dodes unutra, narucis pivu, proseces do wc-a i vec ti tip mase da dodes do njega. Cijena je 10 eura gram, a vutra fkt odlicna, rekao mi je da je vrsta bila green crack. Iznad 15 g dobivas neki popust, ali nisam tolko uzeo. Moze se i do ostalih stvari u kaficu, ima svega kaj god hoces.. Ugl predobro mjesto :).
Evo vam par slika kak to izgleda:







 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
bla bla bla, osim kurvi i pive u pragu, evo o travini.
travu kupujte samo od crnaca na ulici( ako već kupujete na ulici). dobiti ćete odličnu vutru.
ulijetat će van pun ***** cigića i narkomana, al uglavnom će te od njih dobiti šljam,*****, nista praktički.
crnje su veoma organizirane kad se toga tiče. uglavnom će vam ulijetat za striptiz klubove, pa ih onda pitajte za vutru, i odvest će vas do lika, bla bla bla, malo šetnjice i onda iza neke trafike se to obavi. cijene su veoma skupe, ak se mene pita. pošto si turist, nikoji vam neće dat ispod 300 kruna za gram.čak je ode kod mene bolje, dobijen 2,5 grama ok vutre za 100-tku, al aj dobro.moim frendovima je neki cigo uvalia 5 grama shita (čitaj plastike) za 400 kruna tako da ih je sjeba dobro. al aj bar je poslužilo za zajebanciju kad smo zapalili lipu trubinu.isto im neki lik uvalia neku lošu koja je još smrdila po ribi, pa smo je mi nekim tipovima dali besplatno (i njui "shit"), pa onda oni na kraju nama neku dobru.
nisan bia u barovima, iako nas je crnja tira da idemo u neki bar, pa nznan kakva je tamo, al bice ista.
sve u svemu, uglavnom kupujte od crnja,prije obvezno pomirišite, i ako ima lip miris, uzmi je, jedini bed je sta se crnje nece cjenkaju.Zatim, obavezno u strip-klub. crnje se svađaju, pred tobom da dođeš u njihov. (hot peppers i cabaret su odlične. dobre mačke, piva malo skuplja)piva je super posebice pilsner, kojeg morate probati.alkohol je veoma jeftin ,ako znas di kupovati. i zatim, ako ikad budete kupovali neke kobase i sranja po trafikama na trgu. OBAVEZNO prebroji pare nakon sta ti ih vrati. kradu nemilooo.ajme majko. možda iman još nešta reć, al nemogu se sitit. ovo san sve sad šturo napisa, kad uvatin vrimena ću napravit neki sastavak.
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
CAM je napisao(la):
Kao da čitam jedan od putopisa Antuna Gustava Matoša napisanog od strane rasističkog autističnog djeteta

predivno

oh. hvala na komplimentu. zar sam zbilja dobar pisac kao on ?
lol

ne vidim ništa rasistički napisano u mome "djelu". rasistički bi bilo da san pisa jebene crnčuge i takve *****rije.a crnja je samo jedan on naziva za tamne ljude.pa ako te kojim slučajem uvrijedilo moje nazivanje obojenih ljudi crnjama, ja se duboko ispričavam.btw još najbolje da buden rasist, iako po cijeli dan slušan tamne ljude kak repaju o drogi, životu u getu i tim sranjima.. tako da još jednom. ako sam nekoga uvrijedio tim nazivima ja se ispričavam.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
I ja sam bio u Pragu. Mogu reći da sam pozitivno iznenađen, izgleda da sam naletio na dobrog lika koji mi je sve lijepo objasnio, savjetovao me da se pazim djanera koji ulijecu i nude lošu vutru. Uglavnom, za 900 kruna dobio sam tri grama. Cijena je velika, al' nekih stvari ti jednostavno ne može biti žao. Prvo sam bio pomalo skeptičan ali kad sam pogledao paketiće i sadržaj, te zapalio joint, nije mi bilo žao. To je bilo vrijeme dok sam kao školarac pušio albani-smetje, tako da mi je to bilo jebeno. O Pragu općenito, fora grad za hodat napušen, pogotovo po noći, brije, zanimljivi ljudi, ima gro zanimljivih stvari i art-trgovina i drugih gluposti.. Zapalio sam na glavnom trgu ispod konja. Da, veoma idiotno, ali jednostavno nemožeš otić u grob, a da to ne napraviš kada si već tamo. :) Malo se isparanoirao, ali kad sam vidio da se ljudi niti ne osvrću, opustio se i uživao... I eto jedna slikica za kraj..

 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa moze ,, al mogu doci panduri i oterati te a cak mogu i da ti napisu kaznu prekrsajnu :)

u ceskoj nije vutra legalna nego samo nisi krivicno gonjen za odredjenu kolicinu sve preko odredjene kolicine (zakonski) je krivicno....
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
koliko ja znam ni u holandiji nemozes na javnom mjestu,
domaci se uglavnom i drze toga,
kad hodas po npr. amsterdamu njusis je stalno al to su vecinom turisti
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
pozz svima
nisam bio jos u pragu te idem sa ekipom za novu godinu tamo...
procitao i informirao se kamo sta itd ali me zanima da li netko zna neki seedshop sa adresom ako ih uopce ima?ugodno s korisnim

svako dobro svima...
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
ja kupio od crnje kad sam bio gram s vage za 70 kn iliti 250koruna,50 eura platio 5 grama iliti 350 kn marihuana je odnosu snama jako dobra....ako vam ide oko jezgre ima jedan kafic Shapel Rouge,tamo sam dobio za 500 koruna iliti 140 kn oko 5 grama lik mi dao jean ogromni hed odma iz kese odlicna marihuana,meni nikakv problem nije bio rjesit a da se nisam bas previse moto oko sljepih neosvjetljenih ulica ako me razumijete.........drugacije je ondas na balkanu meni puno ljepse......