Prag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.08.2011
1
0
0
30
Idem uskoro u Prag pa me zanima kakva je situacija trenutno.. citao sam neke teme o pragu ali su stare pa me zanima da li je neko bio skoro i kakva je situacija sto se tice : trave( da li u head shopovima moze da se kupi trava,seme ako toga nema gde se moze naci?),k**vi(koliko je blow,s*ks i da li ona sama odredi mesto vrsenja radnje ? ),koja mesta posecivati? Uglavnom hocu da mi neko ko je bio ukratko isprica gde da idem,gde cu se najbolje provesti.. da mi napise neki mali prirucnik :D hvala unapred :)
 
18.09.2012
2
0
0
39
Pozdrav ljudi , forum citam vec dugo al do sad nisam nista pisao, zanimame me stanje u Pragu ,gde nabaviti semenke ,gde naci ganju extazy,kakve su cene , sta obazezno posetiti? Ako bi neko mogao da mi pruzi informacije iz prve ruke ko je skoro bio.


POZDRAV RASTAMANI :smoke18: :smoke18: :leafblunt: :rasta1: :ninja: :tovarenje_banana:
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Bio sam ovo ljeto.. Valjda znaš da na cesti što ti nude ne uzimaš ništa jer češ dobit neko smeče.. U Pragu probaj naći Reggae Bar, tamo kad uđeš ti konobar ponudi dali hočeš zapalit i ako pristaneš on te odvede sastrane i tamo imaš za uzet po gram, čini mi se da je nekih 10e. Za sjemenke neznam.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
U češkoj ti je legalna medicinska marihuana tako da možeš naći svugdje i gram ti je od 8 do 10 eura. Čuo sam da u pragu se otvorio neki seed shop i da će ih se još otvoriti. Vutru možeš kupiti skoro u svakoj birtiji u pragu ili od lokalne ekipe. Bonkasa se mani koji će ti to K u životu. Šta posjetiti u pragu, svašta:
-Karlov Most (najstariji gradski most koji povezuje dvije strane grada)
-Praški Dvorac (perverzija, najveći drveni dvorac na svijetu)
-Starogradski trg (to ćeš već vidjeti jer je to glavni trg)
-U Fleku (najstarija gradska pivnica sa pivovarom, preko 100 vrsta piva i najbolje crno pivo na svijetu, ujedno i najposjećenija pivnica u gradu, gužve ogromne. U toj pivnici je 1911 godine osnovan Hajduk Split.)
-Noćni klub kod karlovog mosta mislim da se zove svijet zabave (odličan klub sa 5 katova i chill out katom sa preudobnim foteljama :)
-Duplex (jedan od najpoznatijih noćnih klubova na svijetu)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kefalo
18.09.2012
2
0
0
39
dosao iz praga, sve vrste opijata je jako lako nabaviti , crni vas spopadaju na sa svih strana,nemojte nikako zavrsavati na trgu jer su tu vecinom prevaranti, najbolje je zavrsavati od likova koji su odvaljeni od zivota i vidi se da su dileri, ja sam platio 1g purple haze 12e,lemon haze 10e, ak47 6e,ak48 8e,extazy 2e komada, mdma 30e 1g. Pusenje vu u kaficima je retko gde dozvoljeno,al naravno izadje se ispred i toeto,takodje je zabranjeno pusenje na centralnom trgu al se ode u neki pasaz gde je manji broj ljudi i problem resen. Bombone ,lizalice i cokolade su stvarno ekstra vredi probati. Prag je dosta skup grad ,JEdino sto su neka pivo jeftinija od vode,nisam ih probao jer smo 5 dana pili viski. Cigare su 5-10e pakla i veoma su lose (ako vec morate kupiti onda lacky strike i dunhil) Klub DUPLEX ,hardrock club,regge bar ,obavezno posetiti. Poz :)
 
02.05.2015
13
9
3
33
dakle, za ~mjesec dana ekipa i ja idemo na maturalac u Prag

eh sad.. zanima me da li se išta promijenilo u zadnjih par godina što se tiće dima i kvalitete/cijene

također me zanima da li je bolje (budući da nas 6-7 planira kurit) uzet na trgu od nekog ili je pametnije otići u neki klub i kupiti ondje kad skuže da si smiren lik i ozbiljna mušterija

+ nisam pametan da li je bolje uzimat 5 komada od više likova ili od jednog masu (malo me pere strah jer ak uzimaš više znači da si pun parice a to njih zanima pa je dost moguće da ti uvale nožić pod grlo).. al opet možd jedan lik ima kvalitetnu stvar i da nam brutalan popust na količinu pa će bit skroz worth it

< ispričavam se što postam u staru temu, ali nisam našao ništo slično tome što me zanima >
 
02.05.2015
13
9
3
33
od 2004 ceska je u eu. u nazad dve godine nije se mnogo toga promenilo po pitanju toga sto te zanima ;)
također me zanima da li je bolje (budući da nas 6-7 planira kurit) uzet na trgu od nekog ili je pametnije otići u neki klub i kupiti ondje kad skuže da si smiren lik i ozbiljna mušterija

+ nisam pametan da li je bolje uzimat 5 komada od više likova ili od jednog masu (malo me pere strah jer ak uzimaš više znači da si pun parice a to njih zanima pa je dost moguće da ti uvale nožić pod grlo).. al opet možd jedan lik ima kvalitetnu stvar i da nam brutalan popust na količinu pa će bit skroz worth it
može li odgovor i na ovo? hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ne znam da li ti citas ovu temu ili samo odgovore na tvoja pitanja, al evo u tom poslednjem izvestaju iz praga od pre dve godine lepo pise
nemojte nikako zavrsavati na trgu jer su tu vecinom prevaranti
pa sad ti proveri, mozda su prevarante pohapsili u medjuvremenu a na trgu postavili standove za prodaju mariske strancima, sa posebnim akcentom na srednjoskolce, njima i popust
 
18.05.2015
10
22
3
Gdje zmajevi obitavaju
Chapeau Rouge se zove mjesto gdje zelis otici, adresa ti je Jakubska 2.
Procedura je takva da uđeš unutra, narućiš piće (moraš sam do šanka po njega, nemoj se čuditi što vas pipničarka ne jebe ni pola posto) i lagano cirkaš dok te netko ne ponudi, a to će se desiti u maksimalno 15 minuta. Tada pratiš čovjeka do prostorije iza WCa gdje će ti on otvoriti aktovku sa vrstama koje ima, upreš prstom, kažeš koliko ti treba i daš pare.
Moja osobna preporuka je green crack, uzmi si peticu toga i dosta vam je za cijeli maturalac.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic
02.05.2015
13
9
3
33
Chapeau Rouge se zove mjesto gdje zelis otici, adresa ti je Jakubska 2.
Procedura je takva da uđeš unutra, narućiš piće (moraš sam do šanka po njega, nemoj se čuditi što vas pipničarka ne jebe ni pola posto) i lagano cirkaš dok te netko ne ponudi, a to će se desiti u maksimalno 15 minuta. Tada pratiš čovjeka do prostorije iza WCa gdje će ti on otvoriti aktovku sa vrstama koje ima, upreš prstom, kažeš koliko ti treba i daš pare.
Moja osobna preporuka je green crack, uzmi si peticu toga i dosta vam je za cijeli maturalac.
sereeeeš stari.. stalno sam brio da nam ni desetka neće bit dost :D

hvala ti puno.. e da i jel znaš možda kak se cijene tog green cracka kreću?