Prag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2015
10
22
3
Gdje zmajevi obitavaju
Nas 5 je bilo u pragu tjedan dana (sedmi dan isli kuci), svako si je uzeo šest grama i nitko od nas nije uspio ni pola popusit, a stalno se truba vrtila. Cijena ti je za sve ista, 10€ gram, s tim da prodaju pakete od 2 grama (zato smo svi po 6 uzeli), ali je roba pre dobra i paket izgleda kako treba izgledati, a ne ove bonbonice što valjaju kod nas.

Uglavnom, ne sekiraj se ništa, ljudi su ti pre opušteni i uglavnom znaju engleski, možeš s njima popričat. Samo polako i pamet u glavu, na kraju krajeva ipak ideš u jedan od naj ljepših i kulturnijih gradova na svijetu. Molim vas nemojte biti tipični balkanski maturanti i samo se oblokavat i upušavat kao da ste s lanca pušteni, tamo imate stvarno šta vidit, od muzeja, izložbenih prostora preko smart shopova i suvenirnica do birtija, pivnica, barova i restorana ... a sve to za male pare.

EDIT : zaboravio sam kupleraje navesti, potraži crnca na velikom trgu i reci mu da tražiš žensko društvo ili nešta tako (metro stanica MUSEUM)
Uživaj! ;)
 
Poslednja izmena:
02.05.2015
13
9
3
33
e ljudeki imam jos jedno pitanje
zanima me koje su sanse da bi nas na granici mogli uhvatit da si donesemo par komada

jel pregledavaju torbe i tak to ili?
 
18.05.2015
10
22
3
Gdje zmajevi obitavaju
Zavisi kakve si sreće, ja sam si nosio 10ku, pakirano na manje i nagurano u šampon, na granici su samo otvorili onaj bunker autobusa di su torbe i preletili pogledom, nista specijalno. Da sam znao, poneo bi vise :)
 
02.01.2012
55
125
33
Daksheswara Mahadev
U Pragu se stvarno može lako naći. Ugl u centru grada na desetine afro-amera, stoje i nude sami. :)
Sad kvalitet varira, ako imaš sreće imaš ako ne, ne.
Treba svakako izbegavati reggae bar i slične klubove, jer je preskupo. Pretprošle godine sam bio, lik mi je u Reggae baru nudio 1gr za 35 E. Druga stvar je što sam točeno pivo i kafu platio 9 E. Na ulici 5-10E, može čak i za manje da se nadje.
Uhvatio me na moju naivnost, konfuzne krune.
I da, toleriše se da imaš kod sebe i do 15g. :)
O Gradu ne treba trošiti reči. Idem opet sledećeg meseca, i radujem se kao da idem prvi put.
Pivo, dvorci, Vltava, mostovi...Savršenstvo.
 
02.05.2015
13
9
3
33
iiiiii evo mene natrag iz Praga

znači došli smo, smjestili se u hotel i drugi dan krenuli u razgledavanje grada gdje smo dobili i slobodno vrijeme.. frend i ja smo prateći ovaj forum skužili kako nije baš dobro uzimat od crnji na ulici pa smo odlučili nać Chapeau Rouge (udaljen je par minuta hoda od glavnog trga) i ušli smo unutra.. birc je brutalno sređen, mjuza je fakat fina (neki dnb je bio), a o konobarici da ne pričam.. uzeli smo neki voćni sok, zapalili cigaru i čekali.. za 2 - 3 minute ženska uzima telefon i zove nekog.. gledamo se mi i za 10 minuta od poziva dolazi neki lik i sjeda iza nas.. u ruke uzima podmetače za čaše i miješa ih i pokušava uspostavit kontakt očima s nama i za neš sitno vremena pokazuje da dođemo k njemu.. frend je otišao i reko mu je da prodaje po 2 komada pakirano za 20€. nismo puno razmišljali i uzeli smo tu stvarčinu (uzeli smo 16g) i lik nas je brzo potjerao van.. noseći robu miris je bio tak jeben da smo morali stat na malo zabačenijem mjestu blizu trga i zapalit... stavili smo 0,3 u pljugu i mogu reć da je bilo jako dobro... nakon povratka u hotel palili smo jednu za drugom i riješili 10g za 5 dana (najbolje iskustvo u životu).. roba je bila brutalno kvalitetna i mogu reć da sam sasvim zadovoljan cijenom..

evo i par slika
DSC_0014.jpg DSC_0015.jpg WP_20150701_16_44_37_Pro.jpg
 
12.07.2015
5
0
1
26
Ljudi izvinite sto pokrecem ovu temu ponovo ali zanima me neko sa iskustvom iz praga da li je taj bar blizu hotela TOP i da li kupiti travu u shopu ili u tom baru? Idem za par meseci na matursku ekskurziju pa nas zanima molim vas brz odgovor
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta nije jasno u postu iznad niti kakav shop spominjes, covek lepo napisao iskustvo kupovine u baru Chapeau Rouge. sve sto ti treba da uradis maturalac je da ukucas u google Chapeau Rouge Praha, pa kasnije Hotel Top Praha i na karti ces videti gde je sta, bar je Praha 1 a ti odsedas u Praha 11. nije to daleko ako koristis gradski prevoz, il uleti kad budete razgledali centar
 
02.05.2015
13
9
3
33
Ma fazon coffeshop tu se valjda prodaje trava koliko sam cuo, ortaci se plase da nam ne uvale Albanca tamo..
što se tiče coffeshopa - za to uopće nisam čuo da postoji u Pragu a bio sam prije mjesec dana tamo tako da ne znam gdje si to pročitao ili čuo uopće hehh... jednostavno postoji Chapeau Rouge gdje možeš dobit 1g za 10€ kvalitetne stvari (nikakav albanac i gluparije) i nemaš nikakvih zajebancija... ii ako već planiraš otići tamo pročitaj si par postova iznad moju objavu i sve će ti bit jasno :)
 
02.01.2012
55
125
33
Daksheswara Mahadev
Eto i mene nazad iz Praga. Samo razmišljam kad ću moći da odem ponovo. :D
Prošli put kada sam bio vreme nikakvo, ali ovog puta je bilo stvarno super. Jeste malo horko, ali ipak fino. :D

Čiliranje pored Vltave, uz povremeno pranje nogu :D
IMG_20150809_124132_1.jpg IMG_20150809_131914.jpg

Plešuća kuća, jedinstvena zgrada u Pragu. Inače arhitekta je Čeh hrvatskog porekla, Vlado Milunić. Zaista je neverovatna.
IMG_20150809_143727.jpg
Jedan pogled na stari grad. :D
IMG_20150809_142447_1.jpg
Svo to vreme sam provodio sa svojom mirišljavom drugaricom koju mi dade neki Afro momak u blizini Chapeau Rouge-a.
IMG_20150808_230621.jpg
 
12.08.2014
58
110
33
Pozdrav ljudi iz Zlatnog Praga ;) za nas dijamantskog ! Samo zelim da potvrdim informacijau u vezi Chapeau Rouge-a ! Bio sam danas oko 16-17h , bukvalno preslikana situacija! Da skratim, jedno pivo molim, aha da li su ono rizle na prodaju sanker kaze da, molim vas jedne, kad mi ih je dao ja pitam jel ima nesto za U rizlu ;) tip sa leve strane hey man....Ostalo znate. 1000 kr - 40 e vrlo dobre - odlicne nam drugarice ! Sad sam usao u hotel umoran sam idem na zasluzen odmor ;) pozdrav svima! I hvala VUTRA.ORG
 
06.02.2017
1
0
1
28
Pozdrav ljudi u 6. mjesecu idem na maturalac u Prag pa me zanima dal se još ovako lako može trava nabavit ili se nešto prominjeli i na kojim mjestima je najlakše nabavit sada a da je dobra roba?

Dal bi mogao preko granice nosit i kam da to stavim ?
 
29.09.2018
1
0
1
28
U pragu cete naci lagano.Pazite se sumljivih ljudi koji vam traze prvo novac pa kao idu da uzmu od šefa,lazu sigurno ne mutite jista sa njima.Nama slie prisao kod Nju Jorkera na sred ulice i pitao nas u fazonu da vozimo elektricnu biciklu,mi smo rekli kao nene ne zanima nas.Produzili smo korak i odmh nas je pitao da li nam Treba nesto Celo popodne smo trazili te glave.Za 20 jevreja nam je dao dve pune kesice,od njih smo napravili dve pune ciste stotke i razbili se.Bila je prskana necim,jer nas je pucala na toliki gas i toliko voznju da je to bilo strasno.Stezalo nas je u grudima bilo je ludnica,ja sam mislio da umiremPosle toga smo je osetilu i na trgu,i uvece kada smo setali .Lako cete je naci i u Drezdenu ako budete isli .Ne overite pozdrav
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.858
358
"Bila je prskana necim,jer nas je pucala na toliki gas i toliko voznju da je to bilo strasno.Stezalo nas je u grudima bilo je ludnica,ja sam mislio da umiremPosle toga smo je osetilu i na trgu,i uvece kada smo setali "
Prskana is back ::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::banjahanje:::Dwohooooooooo!:lol:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.660
13.858
358
Pozdrav ekipa evo i mene sa turneje iz Praga::banjahanje::.

Ne pisem u onnoj temi o Canna festu posto sam tamo najmanje vremena proveo i kasnije skuzio da nisam nista ni slikao tamo tako da evo ovdje.
Put kao put nebi ni valjalo zapoceti a da se prije njega ne zapali pa makar ranim jutrom te smo tako i napravili, pola 6 palimo putnu i ukrcavanje, tu smo vec dobro raspolozeni i spremni za avanturu. Put zbilja dugo traje al ajd da se izdrzati kad ides a i bila dobra atnosfera tako daje prolazilo:spliff:.
Turisticki obici grad i sve vidjeti u malo vremena je prakticki nemoguce tako da smo obisli samo Karlštejn od dvoraca, plovili po Vltavi, bacili oko na kopiju Eiffelovog tornja, tumarali ulicama danju i nocu, prosli iznad i ispod Karlovog mosta, naravno obišli i canafest, upoznali zanimljive ljude i zapalili sta se zapaliti dalo od one ulicne do one zgrowane u Pragu.
Pa aj da malo kazem i o tome po samom dolasku pokusali pronaci Chapeau Roug posto sve sto sam tu citao se svodi na samo skoro spominjanje tog mjesta gas tamo, hm petak navecer ljudi ima tu i tamo neko izade zapaliti van pijemo pivu pokusavamo snimiti nekoga eli nula bodova, komuniciramo s lokalcima i ostatkom ovih koji rade cak i redarom ali nista ne pronalazimo. Van zapaliti i gas dalje u potragu, prekoputa zove nas animator iz klupa nesto spominje ali ni on nema nista pametno tako da picimo dalje, reko ako ne nade nesto pametnije valjda ce se nacci koji crnac koji ce ponuditi kakav komadic nalik nasoj albanki. Ajd brzo naletavamo na njega i nekako uspjevamo nabaviti komadic po ne bas popularnoj cjeni al ajd bolja od albanke definitivno , nema pljesni aroma ok nije spresano nekak sativasto poznato mi pusio sam to vec ali nemogu se sjetiti bas. Sa afroamerikankom (posto nije albanka) smo provodili vrjeme sve do druge veceri. Malo razgledavanja grada, plovidba Vltavom sve super razgledavanje grada i sa vode bas posebno iskustvo, malo prohladno al da se ! Drugu vecer ne zelimo provest u drustvu afroamerikanke ako postoji sansa za necim boljim pa se opet bacamo u avanturu, @Influence hvala na savjetu :thumb::respect:spasio si !!! Uglavno pronasli zanimljiv kutak sa zanimljivom ekipom, na prvu se malo izvodjili od ostatka ljudi gore ali brzo nasli drustvo, kad su vidjeli da palim skuzili da niso prijetnja i da se znamo, na kraju vecer zavrsavamo domacim jack hererom (znam sta ocekivati od njega i tocno tako i bilo raspolozenje komunikativnost ma sve ). Nakon ugodno druzenja lagano gladni pronalazimo burgere pa skoro najboljee sto sam jeo do sada ,taman sjedaju zaljevam ceskim pilsnerom i uzivam , ovako bi se dalo.
Najbolji burgeri su ovdje tako da turisti ne lutajte:
IMG-20181104-WA0018.jpg
Sljedeci dan jutarnje razgibavanje uz brijeg i uz jacka makar se naslo ostataka i afroamerikanke pa gledam koja je bolja za uz brijeg ,, brijeg osvojen a na njemu maketa Eiffelovog tornja al treba jos ostaviti kondicije za festival tako da se na njega ne penjem. Gas u metro i pravac Cannafest::listomahanje::::listomahanje::::lulamira::. Tisuce ljudi na hrpi, gleda se kupuje obilazi, od silnog zanosa nitko nista ni ne fotka, nakon prvog kruga vrijeme za zapaliti i popiti kavu, smoke zone nismo ni nasli ali mimo paviljona die bio festival more ljudi standova sa klopom i cugom , idealno. Smjestamo se i palimo malo komentiramo kako bi bilo da je i kod nas tako, al ajd, kraj nas ekipa kazu razbila ih ceska kašljovica, miris nam drage biljke posvuda, ima od djeteta do dede, svi sa zajednickom ljubavi.
IMG-20181104-WA0017.jpg
Nakon sto je jack sreden dar govora se vraca te je red obici standove i nabaviti kakvu menku povoljjno. Sjemena se nisu bas djelila ali bilo je akcija na paketa , pa tu i tamo koja free al aj red je da se nesto i kupi i dobije pa opet dobro, ako nista bice za uspomenu. Umori i to hodanje covjeka pa treba i stat zapalit ovogputa sa poljacima nekakava njihova aromaticna cbd-jka pa red hamburgera i pive ma dices bolje, noge otpadaju al ne smeta vecer treba provest na vec poznatom mjestu, podruziti se sa ekipom prije polaska.
Zadnju vecer provodim u dimu Kill billa, dim vrh ne grebe fino opusta, budi apetit taman za opet nesto prigrist popit koju pivu. U razgovoru sa ekipom saznajem da ih ima od svakuda, ali po pitanju growera ljudi moji jos dobro vodimo sto po snalazljivosti sto po svemu ostalo, dao im par savjeta o ledu el oni samo znaju za hps 600w i bilo vec vrijeme za rastanak. Drugi dan zadovoljan videnim pozdravljam prag i nosim uspomenu na njega.
Budem ubacio koju sliku i nadopisao kako se jos cega sjetim dok se malo dojmovi slegnu!
Afroamerikanka :)
IMG-20181104-WA0007.jpg IMG-20181104-WA0011.jpg
Pa u dobrom drustvu, sve pive su im fine tesko je odluciti koju pa najbolje probati sto vise!
IMG-20181104-WA0009.jpg
Plovidba vltavom
IMG-20181103-WA0004.jpg IMG-20181105-WA0002.jpg
Kill bill (jacka zaboravio uslikat u zanosu )
IMG-20181104-WA0001.jpg
IMG-20181104-WA0015.jpg IMG-20181104-WA0016.jpg
Dancing building koju smo imali u planu posjetiti ali u nedostatku vremena nismo sama se pojavila pred nama zadnje veceri po povratku do hotela
IMG-20181105-WA0011.jpg
U bircevima di sam bio ne dimi se ni duhan a kamoli ovo , i jos koja slikia dok ostale ne poslozim!
IMG-20181104-WA0014.jpg IMG-20181104-WA0020.jpg IMG-20181105-WA0003.jpg IMG-20181105-WA0004.jpg IMG-20181105-WA0005.jpg IMG-20181105-WA0006.jpg IMG-20181105-WA0007.jpg IMG-20181105-WA0009.jpg
 

Prilozi

  • IMG-20181105-WA0010.jpg
    IMG-20181105-WA0010.jpg
    107,4 KB · Pregleda: 49

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Sta rec o Pragu, grad koji se definitivno isplati vidjet vise puta,toliko toga za vidjet i onda jurit sve to u dva,tri dana je iskreno bezveze. Probali smo i strgali se od umora i cura i ja,dugo nisam imao takve bolove u nogama :) Definitivno grad ima sve,nocni i dnevni zivot,mjesta sa hrpom ljudi,male ulicice bez guzvi,pivnice,restorani,klubovi i sve to izgleda nekako ugodno,romanticno,smireno,ljubav na prvi pogled.
Prvi grad da smo rekli i cura i ja, da dolazimo ponovo,neke stvari jos treba vidjet i definitivno zaruzit ,tipa turneja starih praških pivnica.
Aha da,sa kolodvora se islo ravno u chape rouge ,bili smo prvi gosti u 12:30 i naravno da nismo nasli nista,iza nas usla ekipa iz srbije njih tri malo mladji i naravno zavaljani od crnaca na trgu. Vecernji dolazak u rouge je bio bolji,klasika od par debilnih pogleda i par prolazaka prema wc,dalje svi znamo kak to otprilike ide..:)
IMG_20181102_101202.jpg IMG_20181102_114342.jpg IMG_20181102_201135.jpg IMG_20181103_202320.jpg IMG_20181104_124736.jpg IMG_20181105_190241.jpg
 
Poslednja izmena: