Prag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Ovako ja idem u prag za 15 dana na maturalno...sada me zanima dali je moguce vutru preko granice il ise i tamo moze nabaviti lagano..
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Preko granice mozes bez beda ako nejdes avionom.

A sto se tice sredjivanja tamo... Ja sam bio zadnji put prije 5-6god i uspjeli smo srediti na mostu u centru. Al pitaj boga jel to jos sljaka... Probaj most u svakom slucaju, malo se muvaj i odrzavaj ocni kontakt s sumljivim likovima. I oni imaju tremu kad treba pric, pa moras s njima ko s curama, hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
a i vjerojatnost da ce tebe bas od svih na granici pregledavat je jako jako mala a pogotovo da ce pse vodit da pregledaju auto ili bus...samo se ponasaj normalno i prenijet ces preko grane bez problema...mi smo prenosili puno puta i nikada nije bilo problema...naravno da ces ako prenosis na kile privuc mal pozornosti ali ovako nemas problema...sretno...:)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Hahaha da nude, prodaju katran pod hash... LOL
Ok ne kazem da se ne moze naci postene robe, ali meni su se zgadili kad su nam pokusavali uvalit taj 'hash' :))
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
ima birc prek policijske stanice... moras kupit pivu, lik te odvede iza i otvori torbu pa izaberes.. nisam mogo vjerovat hehehe i veli da se slobdno pusi tu da s murjom nema problema :D
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
U kolovozu prošle godine- 250 kr(oko 10€) žena mi je našla ok 1gr prave sensimije. To smo pušili čitam mjesec :D Ništa lakše od toga da nađeš vutru u Češkoj,ne brini se. Obavezno moraš posjetiti "Žlute Laznje"- najbolje mjesto za duvanje. Sretno!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo, jeftina prilika za upoznavanje lijepog grada.

4 dana, polazak iz ZG-a 1250kn, a iz RI 1360kn....

Ja idem i još njih desetak, imamo vodiča kojeg poznamo već neko vrijeme i čovjek je legenda stvarno.....


Sad, šta mislite o ovome i molim ove što su već bili gore da me malo upoznaju sa drugom stranom medalje grada Praga, znači, prvenstveno vutra, onda, izlasci, žene, piće, cijene, kolko bi mi para trebalo za kvalitetan provod sva 4 dana i tako....

Savjete molim....


Više informacija na linku:

http://www.petros.hr/default.aspx?id=327
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pa...prag majka grad...definitivno bih se vraćo ponovno...zabava je odlična, ima tih diskoteka, pogotovo onaj na mostu (karlov il koji već) koji ima 5 katova sa različitom zikom... onda, ono što je isto zakon je što se može pojest odlično za jeftine pare, ima na bacanje tih restorančića, birceva, konoba....mi bili u par njih koji imaju ogroman meni, znači sve od plodova mora, hrane pod pekom itd itd. a sve za nekih 20-30 kn (a hrana odlična)... što se tiče vutre, mene u 2-3 dana bilo pitalo nekih 4-5 dilera ako mi šta treba, i to ono u stilu da pola njih pijano izletavalo iz birca i deralo se na ulici "do u need weed?" :D a vutra brijem samo da su d fajnest skankovi ;)

e, i još piva...to bih istaknuo pod posebnu rubriku :D piva dođe pol litre 5 kn a piva ne da je dobra, nego def među naj naj u svijetu! koji je to med i voda, oh bože, milina :D pio bi to dan i noć kako klizi...ahhh :) a žene...ne znam dal mislite na kurve il općenito...ako mislite na kurve, ima toga, frendu se nudila kineskinja pod različitim pogodbama (iza ugla ili cijeli dan paket :p )...a ako misliš na općenito kontanje...vjerujem da bi se dalo..iako to već ovosi o tebi i tvom šarmu :p

uglavnom, jedno od najboljih mjesta za provod ;) uživajte :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
netreba vam vodic tu sam vam ja :)

a i bez vdica bi se snasli ..

grad je prelep obavezno pogledati kafkinu kucu i ulicu gde je ziveo ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ZOKI je napisao(la):
netreba vam vodic tu sam vam ja :)

a i bez vdica bi se snasli ..

grad je prelep obavezno pogledati kafkinu kucu i ulicu gde je ziveo ..

aj kad si se pondio vec,kako je s nabavkom vutre?moze li se zavrsiti sto?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa moze vervatno ja nekupujem tako da neznam al ortaci verovatno znaju samo treba da pitam.
a kod njih se pusi slobodno u kaficima tako da ti nebi bilo problem da nanjusis i lepo pitas..
samo da navedem nije legalno al oni se prave da je legalno moji ljudi tko da samo opusteno..
ja sam inace u slovackoj al imam ortake tamo pa kad sedenemo oni izvade u sred kafica i pali se ne vervotatno u svakom kaficu al eto oni su malo i ludi onako otkaceni...(mislim na dobro)

samo da napisem posto ljudi iz srbije nemogu da putuju jos, mogu slobodno da me kontaktiraju za poziv ( ono pismo pozivno ili kako se vec to zove) posto kad dobijete vizu za slovacku mozete putovati kroz evropu ..

ps . i svarno vam netreba vodic meni je malo lakse posto znam jezik al cesi su stvarno obrazovani i ako se napijaju piva ko svinje i malo su neuredni i prgresivni mislim na ljude..
znaju engleski dobro i nece vam biti problem.
pa cak i na balkanskom jeziku da se sporazumete pozdrav i samo u avanturu prag i brnno obavezno posetiti.:bis:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
ZOKI je napisao(la):
pa cak i na balkanskom jeziku da se sporazumete pozdrav i samo u avanturu :bis:

Ja sam nekad radio u Pragu.
Tražeći posao nije mi ni engleski ni njemački ni ruski ni češki(ipak da češki ne znam onak ''stručno'') mogao pomoći...srpski i hrvatski mamaaa!
Šetajući se karlovom ulicom svaka prodavnica i restoran imaju radnike iz Bugarske, Bosne,Ukrajine, Poljske a šefovi su Srbi ili Albanci.

Inače što se vutre tiče- ak me neko pita- Dam ili Prag...PRAAAAG!
Ima par kafića u kojima možeš kupiti na šanku. Tamo sam pušio AK-47 i Skunk#1... pa mogu vam reći da su Česi dobri poljoprivrednici. I puno je jeftinije nego u Amsterdamu
p.s.Ak vam neko zaustavi na ulici(pogotovo crnac, pogotovo u starom gradu!) te vam nudi hašiš, odbijte u većini slučajeva je pravo g.ovno. Samo čekaju razbijene turiste da ih sjebu.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da da ima nasih ljudi svuda cak i ovde sve najvece lokale drze a i u ceskoj naravno :)
sto jes jest..