Prague - Praga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ili autom, za 4 osobe izađe 300-tinjak kn po glavi + cestarina za prosječnog benzinca (dizlaš još manje). Još se možeš zaustavit gdje god poželiš, vidjeti što god poželiš i ne trpiš 20 pijanih budala što kaže No Joke :)
Na prvu mi se svidio taj plakat, al sad vidim puno nedostataka ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and đokson

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
s obzirom da nikad nisam bio niti imam priliku otić na tako nešto sam/ekipom.. a cijena je prihvatljiva..uključen je i put i hotel sa 3 zvjezdice i tur po pragu i još vidim sajam i degustriram čuda..tako da sam ih ja nazvao i zabilježio se za put :)
http://cannafest-prag.com/ neznam..tu piše sve i meni je to super...pošaljem vam fotke da budete ljubomorni :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
nešto dobro nađeš kod svakog drugog crnca na ulici, pazi se bijelaca jer su cigani i uvaljuju sranja umjesto vutre. ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
boli me ufo je napisao(la):
s obzirom da nikad nisam bio niti imam priliku otić na tako nešto sam/ekipom.. a cijena je prihvatljiva..uključen je i put i hotel sa 3 zvjezdice i tur po pragu i još vidim sajam i degustriram čuda..tako da sam ih ja nazvao i zabilježio se za put :)
http://cannafest-prag.com/ neznam..tu piše sve i meni je to super...pošaljem vam fotke da budete ljubomorni :)
aj ,baš napiši kako je bilo :D
u ovom linku sve što piše ,izgleda jako fino
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Evo vratio se iz Praga, smeće najveće.. :confused:
Imali smo nekog poznanika gore pa se riješila neka petarda odličnog skanka, najsličnije Amnesia Hazeu.. Stvarno me oduševilo, a i cijena je bila 1000 kruna za 5. :p
Međutim, brzo je toga nestalo pa se išlo po ulicama i u Reggae Bar. :eek: Reggae Bar je najveća prevara ikad, sve suprotno od onoga što bi trebao predstavljati. Ostatke nekog smeća uvaljuju pod skank i za petardu će te dobiti možda 3 grama i od toga masu beskorisnih sjemenki (1500 kruna). Crnci se stalno šeću okolo, gledaju da nema slučajno kakav novčanik na stolu jer se kao ne smije prodavati, a njihovi radnici dilaju. Ne može se ni piva popiti na miru, stalno dolaze i pitaju "are you done?". Rupa nad rupama.

Treću petardu smo uzeli od crnaca sa ulice, napokon dobra stvar al opet umjesto petice, samo 3 grama i hrpa lišća i sjemenki. (1300 kruna)

Cross club (ono napravljeno od starih autobusa itd.) najjače mjesto u cijelom Pragu, smoke friendly, dobra mjuza, 2 floora (1 rap, često live bude i 2. je dub neki, isto kul), a imaju i restoran u kojem se također može duvati :):)

Posjetio se i grow shop koji je trebao biti velik 3500 m2, a na kraju se ispostavilo da nije ni blizu toga..
I uzele se 3 sjemenki nekog auto blueberrya u seed shopu.

Ako nekog zanimaju kurve, ono što ste pročitali po internetu da su na svakom uglu, i onaj czech streets je također prevara. Ima tih bordela i sl., al na ulici nećete naći ništa.

Evo za kraj slika tog prvog, najboljeg skanka ;)

k3h5sr9.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
16.12.2014
353
246
43
30
Joj, bio sam u Pragu na maturalnom pred tri godine, ja sam tada uglavnom pio i grozio se vutre, ali je ekipa iz razreda bila vec dobrano upoznata sa tim.
Dosli smo gore, prvi dan su uzele dvije ekipe, svaka od razlicitog crnca, oni koji secu po gradu puno satova, gluposti i vutre

jedni su se tako porazbijali da je sjediti u sobi s njima bilo kao da sam u domu za mentalno oboljele, a ovi drugi su dobili asfalt.
ja sam mislio da se zajebavaju, uglavnom jedan od njih je (pametni, ne) predlozio da oni to ipak probaju jer je to mozda hasis, popusili su to i bilo je riganja i mamurluka do jutra :D
Nisam siguran sta je to bilo, ovaj jedan tvrdi da je bio asfalt, ja to nisam ni vidio, ali sta god da je bilo mora da ih je jebeno opalilo hehehe :D
 
11.12.2014
44
49
18
30
Bio sam u Pragu na maturalcu prije par godina i sve sto mogu reci za Prag sto se tice vutre od mene su same pohvale...dobra roba.. uzimao sam od par dilera i nijednom nisam ostao izlevacen kolko se sjecam cjena je bila od 10-12 za gram i mogu samo reci da je tih 5 dana bilo jedno od najboljih u mom zivotu 0-24 naduvan s pivom u ruci (klinački) vutru sam najcesce rjesavao na glavnom trgu od crnaca i šema im je uvijek bila izadju pred tebe i nude ti da udjes u javnu kucu ili striptiz bar besplatno i kad ga odbijes odma te pita da li si zainteresiran za nesto drugo i onda je sve na dogovoru i znam da je prvo crnjo dao da vidimo kakva je roba i onda pare... dok je kolega koji je bio poslje mene u drugom djelu praga rjesavao vutru Chapeau Rouge bar mi je tako rekao koliko je istina u to neulazim ali ja sam dobru robu nalazio na trgu..i na kraju s ponosom mogu reci da je PRAG bio jedno od mojih najboljih putovanja i toplo ga preporucam svakome..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
28.01.2015
3
6
3
42
Dobro vece..s obzirom da sam zivjela u Pragu savjetujem vam da nikako ne kupujete na ulici jer ce vas sjebat!! Ako imate srece naletit cete na nekog fer dilera. Reggae Bar isto tako zaboravite jer su tamo sami cigani od ljudi a o Chapeau Rouge da ne pricam, dobit cete 0.6 umjesto 1 uz to odurne kvalitete. Ako cete ic po nocnim klubovim kao sto su Cross Club Afro ameri ce jedva docekat da vas oderu. Moj savjet vam je da odete van centra (Praha 1!) npr u kvart Zizkov (Praha 3 - Tram 10 ili 11 i sjednete u obican birc di se mladi okupljaju..vecinom mozete od lokalnih sredit ili at least ce vas poslat na pravo mjesto, cesto se u takvim kaficima moze kupit i od konobara..naravno ukoliko ste pristojni a to ukljucuje pozdrav pri ulazu u birc i narucivanje cuge..tek onda lagano uspostavljanje kontakta sa lokalnim ili konobarem..slijedeca mogucnost je da potrazite preko neta kontakt od 'Emily', javite joj se mailom i dogovorite termin, definitivno medzu najboljom kvalitetom u citavom gradu..znaci sto dalje od centra, jer tamo svi jedva cekaju da opeljese naivne turiste..good luck i namaste!
 
28.01.2015
3
6
3
42
Dobrodošla na forumu !
Lepo, da si podijelila sa nama iskustvo.

Hvala na dobrodoslici...znam kako je jer sam prosla sve te barove i upoznala ekipu i bila 'oderana' dok nisam skontala.. u centru je takva situacija, skupo s ogavnom kvalitetom sto ekipa iz azije sadi na veliko..van centra se nadze odlicna kvaliteta od lokalne ekipe koja sama sadi..kazu da su Cesi hladni i neljubazni sto po mom misljenju nije istina zato sam napisala da budete pristojni kad dodzete u lokalni birc, bitno da se naruci cuga i pozdravi pristojno jer kad im turist udje bez pozdrava ode do sanka i pita di moze kupit vutru - ne samo da nece dobit nego ce ga i otjerat van naglavacke :) postoji mogucnost uzet si privatnog vodica koji stoje na old town square pred katedralom..s takvima se mozete dogovorit za sve..cijenu obilaska grada i pouzdane birtije ili dilose... preko couchsurfing.com se isto mozete s lokalnima prije puta povezat neko ce vam besplatno pokazat grad ili ponudit besplatan smjestaj..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dollarrs
16.09.2012
29
8
3
32
Bio sam u Pragu prosle godine i isto tako mogu reci da sam se odusevio kvalitetom vuje, naleteli smo na jednog sto nas je izradio, kasnije smo seli u jedan klub, popili pice i poceli pricu sa ljudima koji rade tu i polako smo dosli do teme o vuji, mogu ti reci da smo mi placali 500 kruna nekih 5-7 g stvarno kvalitetne vuje, cak sam sledece godine poslao drugare u taj klub i rekao im da kazu samo da sam ih ja poslao i lik im je na kraju dao i popust, veoma prijatni i druzeljubivi ljudi ako ste i vi fer i korektni prema njima... Cak daju i da probas pre nego kupis :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
28.01.2015
3
6
3
42
Bio sam u Pragu prosle godine i isto tako mogu reci da sam se odusevio kvalitetom vuje, naleteli smo na jednog sto nas je izradio, kasnije smo seli u jedan klub, popili pice i poceli pricu sa ljudima koji rade tu i polako smo dosli do teme o vuji, mogu ti reci da smo mi placali 500 kruna nekih 5-7 g stvarno kvalitetne vuje, cak sam sledece godine poslao drugare u taj klub i rekao im da kazu samo da sam ih ja poslao i lik im je na kraju dao i popust, veoma prijatni i druzeljubivi ljudi ako ste i vi fer i korektni prema njima... Cak daju i da probas pre nego kupis :respect:


Kako se zove taj klub? Malo mi je cudnio da si dobio za 500CZK 5-7gr jer je inace cijena 200-300CZK za 1gr. ovisno o kolicini..al dobro bice da je tako kako kazes...