Pravi si vutra.org clan...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pravi si vutra.org član ako ti je login namješten na zapamti me tako da si maltene 24h logiran na vutru,i kad te nema doma na operi ti je otvoren tab s vutrom,pa kad dođeš doma ne moraš čekati da ti učita vutra.org. :D

p.s. Sativica,ja sam mislio da si ti fina curica koja voli zapalit pljugicu i to...kad ono... :p ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
23.02.2008
1.048
1.455
188
a bre sta uradiste od sale, isprozivaste devojku najstrasnije :D
eto sativa da ne bude da se samo ti dajes, dajem se i ja zenama
za hed, one meni daju hed ja njima i kvit smo :D
a probacu kad skinem out da se javim, sta me moze kostati, 50 mica :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
03.07.2009
1.740
2.317
188
trololololololo...netko bi se salija, pa šalu prihvatit ne zna...trolololololo....ne znam cemu onda "pikantne" izjave, i tvrditi za nesto da je glupo i neukusno je smiješno jer je glupost i neukosnost proizaslo iz korjena ... :rofl:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Molim da ne offtopičarite puno.. Pravi si vutra org. član kad kad ne spamaš i previše offtopičariš.
Pravi si član kad daš i dobiš đaba :vb_kez:

mali off, Sativa Diva akcija=reakcija jbga. Zapjevaj onu od Gibonija Ovo mi je....
i idemo dalje :)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
pravi si vutra.org clan kad spamas sam
pravi si vutra.org clan kad napises blam
pravi si vutra.org clan kad do kraja isteras grow sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Pravo si za*eban vutra.org clan kad si naduvan ko curka cijeli dan, a jos ako radis spam i ne dobijes ban, dok neki bi na to rekli, ako si pravi vutra.org clan hajde onda probaj pitat' PowerSeeda dal da joj 5x dozu crvene plantele dam :), ali ti svakako znas da si pravi vutra.org clan jer si jednom uspio da prepoznas jajana sam :D