Pravilno udisanje dima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.09.2022
28
44
13
22
Pozdrav svima novi sam na forumu i imam jedno pitanje za vas iskusne duvace nisam video da je ova tema vec postavljena izvinjavam se ako vec jeste ovako ja kad duvam sa drustvom obicno nikad ne donosim ja vutru nego svi koji duvamo u drustvu dajemo po 100 200 din drugu za komad i onda on donese za nas sve ja licno od njega uzimam i za sebe zalihe ja i svi moji ortaci duvamo tako da samo uvucemo dim i odmah ga ispustamo napolje (kao cigaru) jedino taj drug koji donosi drzi dim u plucima skoro pa ceo krug i nekad donese neku dobru vuju i dobro nas odradi a nekad donese neko sranje i mi kad kazemo njemu da je slaba vutra on kaze da je to do toga sto ne drzimo dim i plucima a kad zapadne neka slaba samo njega navodno dobro odradi kako on kaze zato sto drzi dim u plucima pa me zanima da li to ima ikakve veze sa upijanjem thc-a i kako treba pravilno da se duva da se drzi dim u plucima ili samo ispusta odmah posle povlacenja
 
19.09.2022
28
44
13
22
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Predpostavljam da je onda samo do trave a ne do toga koliko se drzi dim ali uvek nas prca taj drug da se nismo naduvali zato sto nismo drzali dim dovoljno dugo
 
Poslednja izmena od urednika:

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.625
256
Sigurno je do kvaliteta :)
THC se gotovo momentalno lepi za pluća, tako da držati dim duže od pet sekundi može biti i loše po zdravlje (u smislu ako mešaš sa duvanom i sl), ali sve je to stvar izbora i ličnih afiniteta.
Ja držim dim par sekundi iz navike, imam drugara koji i bukv samo 'protera' (uvuče i odmah ispusti) - nikad se nije nešto bunio
A mislim da smo svi prošli tu školu kao klinci, gde držiš dim minut ceo u plućima i misliš da će raditi jače :D tako da se opusti samo, i da tebi bude prijatno, to je sve

Na Pubmed kažu da nema indikacija da dužina držanja dima u plućima ikako utiče


Mada eto, nema ni nekih zvaničnih studija gde je rađen peer review