Pravljenje e tecnosti sa THC-om

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2015
6
4
3
31
Pozdrav svima,
Nigde nisam naisao na ovakvu temu , ako je ima onda se stvarno izvinjavam... Da li moze ovako nesto da se napravi, i ako moze neka nam da recept....
Ako je neko probao neka nam kaze kako je ispalo i kako radi. .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nemoguće je izdvojiti THC u obliku tekućine prirodnim načinom iz vutre. Vidio sam sintetizirane THC kapi, ovo što slovenci imaju u ljekarnama, ali to nije prirodno i sigurno nije za e-cigaretu. Mislim zašto bi itko to radio kad postoje Vaporizeri i Vape Penovi, u kojima možeš pušiti i ulje i vosak i vutru a po cijenama su tu negdje kao i e cigarete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
zato sto bi sa e cigaretom, mozda, mogao da purnjas u javnosti, i slobodno da se setas ulicom a da niko ne izvaljuje... palo mi na pamet jednom, ali ni nemam to, pa nisam ulazio dublje u tematiku...jel ne bi moglo ulje da se stavi u to chudo, ili da se nekako pomesa sa tom tecnoscu (sta god bila ta tecnost)?
 

Buffalo

Aktivan Član
12.08.2016
103
594
93
Ma biraz moze, isprobano,
Tipa stavis u rernu na 125 stepeni nekoliko hedova, naravno izmrvis ih prstima, i nekih 20 min ih peces, prohladis, (po sopovima za cigare na netu mozes naci neke baze osnovne za pravljenje ulja kao sto je
1.Propalin glicol
2.Biljni glicerin)
Vec ranije tipa izmitis 3dela propalin glicol i 7 dela biljnig glicerina
Kada su hedovi gotovi, izmeris koliko je tesko i sada tipa imamo 5g zelenisa, onda stavljamo 5 mililitara tecnosti koju smo predhodno napravili, (najbolje je sve raditi sa staklenim posudjem) kada si to izmesao, stavljas u neku teglu i kuvas na pari nekih 30 minuta i mesas cesto, na temperaturi od prilike 120 stepeni, nakon toga procedis ulje kroz filter papir, jako puno cvetovi upiju, ali to sve iscedis, dobar je nacin da iscedis tako sto sve sa filter papirom ubacis u onu presu za beli luk, i jako ga iscedis, 10-tak hita boli glava
 
02.11.2018
48
110
18
29
Ja sam probao direktno ulje od marihuane nakapati u bazu za e cig i nula bodova. Neće se miješati a ni ne upija se na pamuk od grijača e cig. Samo sam morao provest 2 sata čisteći to govno van iz atomizera hahaha. Ali imaš za kupiti jeftine (10-12$) vaporizere koji idu na ecig, samo je bitno da imaš opciju temp controla, i radi ko ludo a gotovo se ne vidi razlika od običnog atomizera. A ovo što je Buffalo napisao moram probati :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buffalo

Buffalo

Aktivan Član
12.08.2016
103
594
93
Burke, i ja sam probao kao i ti FrogKhan, nece se izmesati, zato sto u gotovom ulju za el.cigarete se nalazi 10% vode, a voda i ulje ne idu bas, kao sto rekoh porpalin glicol i biljni glicerin, u to se rastvara, ja ovde kod mene imam prodavnicu oko 3-4e 500ml biljnog gliceeina(vg) i 3-4e 500ml propalin glicola(pg), mozes to i sa uljem, tipa dobar hit, jednom sam radio 0,5g wax
0,5 ml vg/pg
Mlogo dobro
Takodje na you tube imas dosta recepata za ulje
 
24.05.2013
46
174
33
Sve sto trebate imat za mješat e tekučinu je vax liquidizer! Može se mješat i rso ulje i rosin! I
 

Prilozi

  • E3155DC8-0F51-4565-9A60-B8FFEBFAD2A7.jpeg
    E3155DC8-0F51-4565-9A60-B8FFEBFAD2A7.jpeg
    165,9 KB · Pregleda: 70
31.01.2020
1
0
1
25
Burke, i ja sam probao kao i ti FrogKhan, nece se izmesati, zato sto u gotovom ulju za el.cigarete se nalazi 10% vode, a voda i ulje ne idu bas, kao sto rekoh porpalin glicol i biljni glicerin, u to se rastvara, ja ovde kod mene imam prodavnicu oko 3-4e 500ml biljnog gliceeina(vg) i 3-4e 500ml propalin glicola(pg), mozes to i sa uljem, tipa dobar hit, jednom sam radio 0,5g wax
0,5 ml vg/pg
Mlogo dobro
Takodje na you tube imas dosta recepata za ulje
znaci i gotovo ulje bi moglo da se razblazi sa bazom pg/vg i pusi se na e cig?