Pravljenje sjemena!!! Outdoor.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
muzjak uvek procveta pre nego zenka...koliko pre ne znam tacno (zato sto sadim iskljucivo feminizirano seme) ali cim otvori jajasca ti skupis polen, uglavnom to je pre nego sto zenka krene u cvat
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Kad se opraši cijela biljka i pobere sjeme na kraju, jel ostane imalo tehacea u budovima za haš i maslac i slično?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ma ok, pušio sam metar puta budove u kojima je bila sjemenka ili dvije, ali sam mislio možda kad ih planski naprašiš daju više sjemena i samim tim manje tehacea. Imao tricu iz biologije, jedva.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
postotak thc je ista ako ne i veca slabija je kolicina u smislu sto vise sjemenki manja kolicina vrh na koji je kristal i smol pa samim time manje kolicina ali ne i postotak znaci ako biljka ima cca 20tak posto thc onda ce i ostat 20 posto thc ali ce bit razlika je oprasena biljka ce dat tip100 g vrhova i 30 grama sjemenki dok ce neoprasena dat 150 g cistog vrha i naravnoda kolicina ulja/hašiša necebi ti ista a maslaca ces dobit manje od oprasene ili ako stavis istu kolicinu maslaca na obije biljke onda ce umaslacu od oprasene bit slabija koncentracija


al pobogu zasto bi prasio cijelu biljku u out koji k ce ti milion sjemenki :D dosta oprasit jednu jaku granu i to je vec bar 100+ menki
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Evo nemam pojma gdje da pitam, glupo pitanje vama, meni isto, ali moram. :D

Dakle ako je ženska biljka zdrava, bez ikakvog stresa itd itd - dok ju ubereš u njoj ne bi trebalo biti niti jedno jedino sjeme?

Mislim ako je tako, koliko potencije gube neki manji oblici hermafrodizma? Recimo skineš biljku, i nađeš 10-tak sjemenki, a vutra udara i dalje.