Pravo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
DD je napisao(la):
Internet je zatvoreni krug... nema tu previše propagande...

Zar nismo svjedoci explozije raznoraznih internet servisa, glupih ideja poput prodam 1 pixel za 1 dolar i imam milijun dolara koje su prenjele sve TV kuæe...

dakle kad napraviš internet megaboom onda se desi i boom u ostalim medijima... stvar je jednostavna...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Kobaja je napisao(la):
Pre mislim da bi to bilo kontraproduktivno.
Mora se "udariti" na javnost!
kaneh je rekao:
"novinama, denisu latinu, goranu miliæu, ivici i marici, mom tati , djedi babi , bogu, isusu, krišni, muhamedu, rtlu, ivi andriæu, krleži, bushu, novoj tv, b 92, cnn, bbc,"

baš volim kad neidemo u off,
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Ovo doista nema smisla...

Kroz svoju ponosnu karijeru sam mnogo puta banovan s foruma upravo iz sliènih razloga kao što bi i ti propaganja mogao biti...

Umjesto da meðusobno suraðujete vi se svaðate ko mala napušena djeca...

Nije mi jasno kako ljudi s istim stajalištima i afinitetima mogu se svaðati oko neèega što nikome nije jasno...

Aj, svi pljugu u ruke i smijeh... :p :D
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ja o putevima do legalizacije razmišljam jako dugo... zapravo još od kad sam prvi put završio na muriji zbog jointa, prije 8 godina.

ovdje sam samo poèeo iznositi ideje i prijedloge a naišao na kontraudar.

postojali su i prije usamljeni portali za legalizaciju i popušili su jer su kao jedini bili laka meta.

vutra ništa ni ne radi konkretno u cilju organiziranja istomišljenika pa ni nisu zanimljiva meta za sada, ali vjerujte da pokušaju konkretno organizirati ljude i usmjeriti ih kako da djeluju policija bi vrlo brzo zatvorila i ovaj portal.

zato ja tvrdim da trebamo sijati sajtove i razvodniti odgovornost.

vutra se ne slaže. a što èu ja.

nek me bannaju pa se nece morati muciti s ovim mojim dugim postovima :)

ako ja icim zasluzujem ban :(
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ok ajde molim vas odjebite sa tim prepucavanjima. Netko od vas mora biti pametniji i vidjet da ovo ne vodi nigdje. Molio bi administratore/moderatore da naprave Tarsh dio foruma i da splitaju teme i izbace sva ova sranja da tema ostane kolko tolko korisna. 4 manje više kvalitetna posta i 2 stranice vaših stranja i prepucavanja... to više stvarno nema smisla.

Propaganja ja bi te stvarno zamolio da prihvatiš jednu od ove dvije stvari. Na tebi je koju æeš prihavatiti

a) ti si puno pametniji i napredniji od veæine na ovom forumu i jednostavno si neshvaæen. Glupi ljudi na ovom forumu nemogu shvatiti tvoju viziju. Možda sa vremenom hoæe ali jebi ga .. budalama treba malo duže. Tvoj sistem prosvjetljavanja oèito ne pali. Ovdje ljudi negativno reagiraju na agresiju , možda da probaš sa kompromisom.

b) shvati da veèina ljudi ne djeli tvoje mišljenje i smatra da su ti ideje prenaivne zato ih odbacuju. Jebi ga ne djeluješ dovoljno ozbiljno i promišljeno za njih

meni je svejedno koje objašnjenje æeš prihvatiti, samo daj prihvati jedno i prekini se svaðati te postani ili ostani konstrukitvan.

Ja stvarno ne kužim zašto ti imaš tako nisko mišljenje o sebi? Zašto ti je bitno da svi prihvate tvoje ideje? zašto ti treba potvrda drugih da si pametan ili u pravu?

Valjda si sam sposoban zakljuèiti koliko je tvoja ideja korisna ili ne. Napravio si sve što si mogao/htjeo. Iznjeo si ideju svima i šta te briga što tamo neki neznalica ili Kobaja smatra da to nije korisno. Imaš jednake moguænosti da to sprovedeš u djelo ko i svi ostali.

Avrame, neznalico, green i svi drugi koji se upuštate u flame-ove sa porpaganjom ... zar ne vidite da tip ili nemože prihavatiti ništa osim onog što on smatra ispravnim ili namjerno minira svaku raspravu. Možda nije sposoban shvatiti neke stvari, možda mu je cilj da sjebe svaku temu.
Jedmostavno ga ignorirajte i idemo barem probati naæi neko rješenje.

PS. volio bi da se i ovaj moj post splita i ode u trash
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
...znao sam da æeš me pametno poklopit he he
ok.koji naèin onda postoji da se žali?
sori kane znaš da bi najraðe da si ti u pravu :)

promjena zakona je jedini naèin.

Možda ustavna tužba ali za tu tvrdnju trebam se daleko više informirati od ovog što za sad znam
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
kanehbosem je napisao(la):
a bih poslao glavnim sucima ISTO pismo, raznim udrugama za ljudska prava, saboru, predsjedniku, premijeru ...

propaganja je napisao(la):
ja mislim na http://idem.eu.tf postaviti email i fizièke adrese sudaca, saborskih zastupnika i vlade pa da ljudi mogu zasipati njihove pretince uètivim molbama... (da im seru).

ovo uopæe nije loša ideja. To je u principu srž lobiranja.

Iako mislim da bi zatrpavanje sudaca bilo kontraproduktivno ali politièari, mediji itd. to i nije tako loše.

Ajmo o ovome u zasebnoj temi o lobiranju.
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
... da nastavim malo o temi sa početka threda.

Dal bi bilo korisno imati odvojeni podforum za pravo?

tu bi bili zakoni i rasprave vezane uz zakone,pravo sudstvo, sudske postupke ....

mislim da bi bilo zgodno da na jednom mjestu postaju svi koji su eto nesrećom pali da imamo informacije kako su prošli itd. jer se presude mogu koristiti u žalbama za umanjenje kazne.


... naime postoji nešto što se zove ujednačenost sudstva ili ti ga svi bi trebali dobivati manje više iste kazne za istu stvar ma gdje god (u zemlji) im se sudilo.

a u ostalom i nama bi moglo koristiti
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
svaka čast
odlč prijedlog
brijem da će iffkica prva nešt postat
pošto njoj nekak to još svježe a iffk:)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Ako netko ima nekih pravnih problema ili nejasnoca glede (zlo)uporabe lakih droga nek mi se slobodno javi na pm rado cu vam pomoci. Bez zajebancije.