Pre-flower i flower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.04.2015
18
1
3
39
Pozz svima,
Prije nekih tjedan dana odlucio sam switchati svjetlo s 18/6 na 12/12 jer biljke su dosegle odgovarajucu visinu i starost, cca 35 dana otkako je izvirila iz zemlje i 42-43 cm visine indica i 55 cm white widow. Ni jedna od te 2 biljke nije jos pokazivala znakove spola ali nakon 2-3 dana 12/12 perioda primjetio sam na obe 2 pocinju izbacivati neke 2 dlakice pri vrhu sto je znak zenki sto bi bilo i logicno jer sam kupio fem sjeme.
Otkako sam promijenio foto period WW je stvarno pocela rasti u visinu i dobila je 10ak cm u samo 4-5 dana a indica nesto manje.
Moja 3. biljka koju jos nisam spomenuo (northern lights) je jos uvijek na 18/6 rezimu jer htio sam da jos se malo razvije posto je bila najmanja od 3 ali danas sam i na njoj primjetio te dlakice ali ona ih je prepuna, doslovno su posvuda i sad me to zbunjiva.
Uvijek sam mislio da su te dlakice produkt cvjetanja ali sad vidim da se to pojavljuje i u veg fazi pa bili mi netko mogao objasniti razliku između te preflower i flower faze?
Citam malo po svakakvim forumima ali koliko god ima postova toliko ima svakakvih teorija, netko tvrdi da se to pojavljuje zbog 12/12 kao reakcija na duge noci, onda netko tvrdi da se to pojavljuje u veg fazi i da nema veze s cvjetanjem pa evo cisto da mi kaze netko tko je 100% siguran u sto govori.

PS. evo i 3, je sada na 42-43 cm visine s nekih 10 internoda pa ce danas i ona na 12/12 zajedno s ostale 2.
 
28.04.2015
18
1
3
39
I mislio sam da ce netko to pitati i provjerio sam pakiranje prije otvaranja teme, nisu auto 100% osim ako ih netko nije greskom spakirao tako ali nemoze biti, i ne rastu kao autosi.



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta, procitaj praviulnik
pwrsd
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Zna da se pojavi preflower i u vege fazi posle nekog perioda(tipa 4 nedelje), to je normalno.A neke nece da pokazu dok ne prebacis na 12/12...Mudonje obicno brze pokazu pol itd...
 
28.04.2015
18
1
3
39
i, na trecoj fotki je ta koja te zbunjiva. ja ocekiavo neku cupavu :) a kako u jednom boxu dve drzis pod 12/12 a tu trecu pod 18/6

Ma ne, kad odrade 12 sati prebacim ih na drugo mjesto u mrak dok 3. ne odradi 18 sati ali sad vise nema potrebe za tim jer je i 3. otisla na 12/12 s danasnjim danom pa sad sve 3 idu na spavanje skupa.

moj swiss cheese auto se pokazao da nije auto a bacio teski preflower... tako da mozda imas i ti neke sjeb...

Jednostavno cu pretpostaviti da neke imaju preflower a neke nemaju jer tako je netko i napisao vec ovdje, nije nikakav problem vec sam se isao samo malo informirati
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
frend, sve su ok i sve tri su u prefloweru i nema velike razlike medju njima, pa ne mogu biti sve uvek iste cak ni kod iste sorte, a kamoli kao kod tebe kod razlicitih. samo vozi 12/12