..pre i ..POSLE___foto shut by Sulundar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
...
[video=youtube;OMGd3mAfl-0]http://www.youtube.com/watch?v=OMGd3mAfl-0&ob=av3e[/video]
POzz drustvu:spliff:

ovde sam planirao slikovito da opisem dnevnike nekih biljcica. Slike sce biti hronoloski poredjane onako kako sam ih i sam dozivljavao i nadam se da ce vam se svideti.Bice nesto i za ovu god,ali prvo bacite pogled sta se desavalo prethodne sezone
photosmile.gif




Za pocetak evo nesto cime sam mislio da se samo zaludjujem ,gubim vreme i ugrozavam sigurnost.. Seme sam dobio,momak nije znao o kakvom strainu se radi,ali je garantovao na kvalitetu............

4.5.2011




dsc05539xe.th.jpg
dsc05604q.th.jpg
dsc05754h.th.jpg
dzigljusicapozira.th.jpg
dzigljusica.th.jpg
(vece slike https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8637-sadnja-u-polju-kukuruza-2.html#post170183 )





Tako je/su rasla u visinu dok je nisam polozio na zemlju( https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8637-sadnja-u-polju-kukuruza-3.html#post171380 ) ..pocela je da se ispravlja a i nastupilo je cvetanje.









16.10.2011.
obe biljcice 80g. Sobzirom na uslove,zadovoljan sam. Ostala mi je jos jedna tegla:))


...........Ispostavilo se da je lik u pravu:)))) Cvetovi su puni trixa,premasna je i mirise vrhunski,potseca na tamjan...neverovatan rad,odusevio sam se. Najbolja genetika do sad!! Steta sto ne znam naziv ali imam jos par semencica a provalio sam i da su fem+ tako da cu nastaviti da se druzimo :)


Dok sam pokusavao da ih ispravljam,obe su pukle,jedna se drzala na koncicima,ali su prezivele i dodatno me obradovale. U to vreme sam i uzeo jedan klon jer sam bio ubedjen da ce se osusiti bar jedna od Dzigljavih,...ispostavilo se da mi je to najlepsi klon ikada...Ali o tome u sl broju ;) PozzoP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Edit:
i like your likes;)
277038_202691693136129_1579242695_n.jpg


..Da,kloncic koji sam uzeo bio je u cvetanju i najzanimljivije od svega je sto se primio i krenuo iz heda da vegetira u dosta grancica. Lepo se ponasao pod stednom 23w 2700k.
Ranije sam isto uzimao klonove u cvetanju,ali, ili su nastavili da cvetaju ili se nisu tako razvijali. Sledecim kloniranjem trudicu se da dobijem slican efekat.














Nazalost..klon je prebacen na "sigurnije" mesto...gde je i overio. Ko zna na sta bi to licilo ;(
Ali zato toplo preporucujem da pokusate i vi nesto slicno!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sve je to super i sve je za pet al kad das tolko info odjednom ljudi ne znaju sto bi rekli osim lajkali dobar grow.


Ja prvi. Aj ubaci malo detalja da "kenjamo" kak nemas pojma ::DDDDD
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Napušena Vjeverica;212322 je napisao(la):
Sve je to super i sve je za pet al kad das tolko info odjednom ljudi ne znaju sto bi rekli osim lajkali dobar grow.


Ja prvi. Aj ubaci malo detalja da "kenjamo" kak nemas pojma ::DDDDD

Veverko ,a sta tebe toliko ti lajkovi bole daj se opusti i uzivaj @Sulundar odlicne fotke imas rep + ;)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Buaaa, ovaj lemon di god kad gledam bilo na internetu/uživo kod nekog uvijek neka takva zvijer... Evo i kod tebe :D

:thumb: za sve
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja cu ti opet reci a ti se ljuti ako oces.


Kakve ovo veze ima s growom? Ovo su samo slike, imamo to i na Google.
Mene zanima grow, od pocetka do kraja. Sta mi vrijedi sto imas 355 biljki ako ne znam kako si ih uzgajao.


Razumijes?


Inace, ljepe biljke :D
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Tarki je napisao(la):
Buaaa, ovaj lemon di god kad gledam bilo na internetu/uživo kod nekog uvijek neka takva zvijer... Evo i kod tebe :D

:thumb: za sve
buaaaa!!! Tnx
Lep prinos zaista,samo dosta direktnog sunca. Jedna nije silazila sa suncanja, dok se druga krila u sarenom hladu i razlika je 20% visa a 20% i laksa.


Napušena Vjeverica;212584 je napisao(la):
Ja cu ti opet reci a ti se ljuti ako oces.


Kakve ovo veze ima s growom? Ovo su samo slike, imamo to i na Google.
Mene zanima grow, od pocetka do kraja. Sta mi vrijedi sto imas 355 biljki ako ne znam kako si ih uzgajao.


Razumijes?


Inace, ljepe biljke :D


evo imas ovde o tome vutra.org/vanjsko-uzgajanje/ucimo zajedno!. Malo se sta razlikuje.
Po meni se na slikama vidi veci deo toga. Ne znam sta te konkretno zanima,rado cu ti odgovoriti .......Nemoj samo da me pitas za vlaznost i temperaturu:icon_biggrin:
Drago mi je da ti se svidjaju;)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Standardno,djubrenje na 7-15 ili svako 3-4 zalivanje. Fergitaciono ili folijarno. Cesto,samo po potrebi,kad pokaze prve siptome nedostataka.
Vrsta djubriva: Ajde da se igramo asocijacije
-Tecno
-plava i crvena ambalaza (...)
-cesto se pominje i koristi na forumu
-povoljno i funkionalno
...treba dalje ili pogadjas o kom djubrivu se radi? :))

Ne znam planiras li, ili vec sadis u out-u,mozda bi te ipak vise interesovalo zalivanje saksija. Nije ni slicno kao gajenje u tlu gde se zaliva na 7,15 pa i mesec dana..Cak moze da prodje bez zalivanja,zavisi od sezone,terena itd.
_Desavalo mi se da se svo lisce slepi uz stabljiku,da pomislis da je vec mrtva i da sam zakasnio dodatni sat,mislio bih da ne bi prezivela-posle maksimalno 3 ipo dana. Tako da je to najveci problem bas zbog toliko cestog prilazenja. Plus sto osusena zemlja(supstrat mix) ne moze da primi vodu iz flase tek tako. Propisano proleti. Znaci,mora da se ponavlja radnja vise puta cime se oduzima dosta vremena,teret se povecava(kolicina vode) samo za jednu saksiju. -ZAto sam potapao saksije u kofu. Bar je mnogo delotvornije..i opet 3-4 dana, ne sme duze...ceo grow..tesko mi je i da se prisecam;)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
White widow-odmah presadjivanje u vecu litrazu-wrong!








previse golubijeg djubriva..


oporavak ( posadjena i ispirana vodom)..





slabo sunca,dosta vise sam ocekivao prinosa..imalo je 150-ak g max.

Mozda uleti neki kratak video...ako uspe da uploaduje;) poz


Edit: par snimaka

[video]http://img717.imageshack.us/img717/8425/dxni.mp4[/video] ****** [video]http://img72.imageshack.us/img72/3139/pz7e.mp4[/video]
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Ma da,sigurno bi prerasla i imala bi vise ali cvetovi se nisu bas punili. Manjak Sunca potpuisujem. Imam jos jednu WW,ona je ispunila i vise nego ocekivano. Ceo dan na Suncu;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nisam ja

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Edit:

White widow miljenica..posvecena potpuna paznja,postepeno presadjivana,izlagana najvise suncu,najvise zalivana,odlicno se ponasala...bila je najmanja,a sve ih je prestigla(280g):nana: To mi je ujedno i najveca biljoza u saksiji.

IMG_0629.jpg
IMG_0642.jpg








***watch myvideo-click!***



IMG_1375.jpg



Na kraju sam ubedjen da bolje napreduje biljka u saksiji jer zahteva vise paznje.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :bale

REP+ +++++++++++++++++++++++++++++++ REP+++++++++++++++++++++
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.