Prebacivanje tekstova sa foruma na sajt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemojte zaboraviti da sajt stize uskoro. Trenutno skupljamo sto ce sve biti na sajtu sto se tiche textova. Ja glasam za sto vise orugunalnih tekstova a ne tekstova sa drugih sajtova. Mislim vutra.org je postao to sto jeste zbog originalnosti tekstova.

Green prikuplja organizaciju novog sajta pa cemo je odje izbaciti da vidimo sto se moze dodat i oduzet. Ova tema je odlicna jer ima masu stvari na forumu koje treba prikupit za sajt.

Na primjer:

TEMPERATURA i sve o idealnim uvjetima topline

CO2 - sve o Co2 plinu u kojim mjerama i kako

Vodic za bolesne biljke i nedostatke u prihrani

LST tutorial
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
Ne znam gdje bih postavio pitanje pa ću probati ovdje.
Možeti mi reći kako da idem na marihuana danas na ovoj stranici?
Kliknem na nju i piše mi da se trebam registrirat, a već jesam. Molim vas za pomoć.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Travar 17 je napisao(la):
Ne znam gdje bih postavio pitanje pa ću probati ovdje.
Možeti mi reći kako da idem na marihuana danas na ovoj stranici?
Kliknem na nju i piše mi da se trebam registrirat, a već jesam. Molim vas za pomoć.

Da ides na marihuana danas na ovoj stranici?Sta podrazumevas pod "marihuana danas"?
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
LucidDream je napisao(la):
Da ides na marihuana danas na ovoj stranici?Sta podrazumevas pod "marihuana danas"?
kad uđeš tek na vutra.org i kad ti se otvori stranica i piše ti:

home
marihuana
konoplja
hemija itd.

kad uđem na marihuana tamo se nalazi taj link marihuna danas
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pri ulasku u opciju Marihuana Danas meni izadje sledece,mozda je to i tvoj problem...Kako je nastao neznam...

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Ne mogu vjerovat da svaki put kad dođem neka promjena i to svaki put nabolje!!!!!! Hell yeah!!! Guys!!! Bring it on :-D! Sve pohvale! Morat ću i ja otvorit neki blog or sumthin'! Nemojte pretjerat s opcijama jer se neću moć odlučit na kraju :p
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
HazeSeeker, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:

Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
Možda je administracija suspendovala Vaš account ili ga niste aktivirali da završite registraciju?
Log Out Home


JBG nemogu promovirat u članak ...