Predlozi za novu igru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
A nagrada bi bila zaniljiva kada ne bi bili preko tri granice. A šta ja znam, recimo za nagradu zapalite to što dobijete :)
Ako smislim neštapametno a legalno javim
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Imas zamisao za nagradnu igru?? otvoris temu i pripadajucem podforumu, izneses tamo pravila igre i o cem use radi, pozeljno je staviti neke nagrade jer ces tako privuci vise ljudi koji ce se natjecati...kasnje pokrenes novu temu sa poll opcijom i dođe cezar i drekne: Neka igre počnu!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
HazeSeeker je napisao(la):
Sljedeća igra je KONTEST 150 DANA 2012 (early 2013)
Naj bolja slika još jednom . Probat cu raditi 2-3 godišnje ovisi o mogučnosti . Nebih volio da su nagrade nešto bezveze .

O nagradama ćemo kada dođe vrijeme . Nešto ću već smisliti .

Haze meni je ovo tvoje sa igrama fenomenalna stvar:thumb: najvise sto mogu je stisnuti rep+ mislim da bi bilo ok.da nekako svi ucestvujemo u sponzoriranju nagrada...sigurno da postoji nacin da to podjelimo;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
U kojem ti podforumu komentiraš trenutno??? Podforum pod imenom: Razne igre! češ da ti okačim SS? :icon_lol: Pa vidis bre valjda di se ostale nagradne igre nalaze? :S
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
sviđa mi se ideja nastavi pricu,znaci netko krene s necim tipa : Mali Marko je odustao od .... dok drugi nastavlja: Mali Marko je odustao od seciranja žabe jer je ... :D

A dala bi se i organizirat igra za najbolju priču,pripovjetku,nešto kratko,ne treba roman pisat... uz neku skromnu nagradu za poticaj :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sad mi je palo napamet napravit neku ultimativnu nagradnu igru da se svi spojimo i podjelimo troskove za nagrade, a nagradna igra bi bila najbolji grow na vutra org.

Ali naravno, to zahtjeva velike komplikacije, npr, ima growera kojih nema vise na forumu, pa bi se trebalo to ograničit na npr najbolji grow na vutra org od 2011. do danas i da se uzmu u obzir samo dnevnici članova koji su aktivni na forumu i danas.....

Trebalo bi tu dosta posla oko češljanja dnevnika ali sve se da napravit......

Samo prijedlog (zamisao)... :)
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
Npr. da se uradi slika ili logo vezan za ovaj nash(VUTRA.ORG) sajt jedini koji imamo shto se ovog formata tiche, ali ta slika ili logo mora da bude outdoor akcija posle chega bi se slike ili sl. upload-ovali ovde i pustili prisutnim chlanovima da otvoreno daju lajkove na to
Malo kasnim ali evo moje ideje,NAJLJEPSA SAKSIJA(BILJKA) FORUMA :)
Nagrada,pa u saksiji je vec :) a i sam trud(trening da sto manje lici na stablo marihuane) nagradjen od strane forumasa sa lajkovima ;) Pozz
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Vidim da nekoliko godina ovde nije niko bio aktivan, pa evo da predložim ja jednu igru koja bi mogla biti zanimljiva pogotovo jer ovde ima dosta napušenih ljudi:
Započne se tema i napiše se uvodna rečenica, bilo koja rečenica samo da ima smisla, poenta igre jeste da svaki član može da nastavi jednom rečenicom i tako smisleno nastavljamo jedni druge dok se ne formira neka priča, ima više vrsta ove igre, freestyle i topic style, u free je tema slobodna i može se napisati bilo koja rečenica koja ima nekog smisla dok u drugoj se držimo zadate tematike. Možda na prvu zvuči besmisleno, većinu vremena i jeste tako ali nekad se stvari baš zanimljivo poklope. Ako išta bar se nasmejemo. Naravno nema nastavljanja svojih rečenica.