Predlozi za novu igru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Igre bi trebale biti ovdje da se članovi malo zabave i opuste.Legalizacija je 'teška' tema da bi se sa time igrali.Moje mišljenje...

Imali smo igru sličnu,snimala se malo naša draga biljka 2010,pa zašto ne bi bilo dobro to ponoviti jopet.Korištenje u raznim situacijama i sl....2011:)
Na koncu konca i na svjetskim prvenstvima su iste discipline....pa što ne i na Vutri.
http://img813.imageshack.us/img813/1962/h2so.mp4
1010g.jpg
Out je većinom pri kraju,pokažimo kakav je 'rad' berbe 2011:spliff:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
VenloNL je napisao(la):
Igre bi trebale biti ovdje da se članovi malo zabave i opuste.Legalizacija je 'teška' tema da bi se sa time igrali.Moje mišljenje...

Imali smo igru sličnu,snimala se malo naša draga biljka 2010,pa zašto ne bi bilo dobro to ponoviti jopet.Korištenje u raznim situacijama i sl....2011:)
Na koncu konca i na svjetskim prvenstvima su iste discipline....pa što ne i na Vutri.
http://img813.imageshack.us/img813/1962/h2so.mp4
1010g.jpg
Out je većinom pri kraju,pokažimo kakav je 'rad' berbe 2011:spliff:

;)))))))

Jel se prezivelo ove godine sa pecenjem.
Bravo za klip bas me lepo nasmejao i biljkica je uzivala ;)))
" nadam se da je niste prepekli i da ste ostali na nogama " ;)))))
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
HOCE LI MI NEKO IZ SNAILA ODGOVORITI STA JE SA POSILJKOM ZA NAGRADNU IGRU?
Sve sm ose lepo culi i kada sam ih pitao kada ce poslati od tad mi ni jednom nisu poslali poruku!
Poslao sam im jedno 23452345 poruka ali muda od mravojeda.
Stvarno ljudi nemojte da me vrtite za 20e, mogu zamislim kako jbte ove za 100e.
Pipler je poslao, nije jos stiglo, ali je ispostovao dogovor i ljudski paltio postarinu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
dr.manijak je napisao(la):
HOCE LI MI NEKO IZ SNAILA ODGOVORITI STA JE SA POSILJKOM ZA NAGRADNU IGRU?
Sve sm ose lepo culi i kada sam ih pitao kada ce poslati od tad mi ni jednom nisu poslali poruku!
Poslao sam im jedno 23452345 poruka ali muda od mravojeda.
Stvarno ljudi nemojte da me vrtite za 20e, mogu zamislim kako jbte ove za 100e.
Pipler je poslao, nije jos stiglo, ali je ispostovao dogovor i ljudski paltio postarinu.


ne znam zasto to potezes na ovoj temi. mogao si i meni poslat poruku...skroz neukusno
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Vutragenjo je napisao(la):
ne znam zasto to potezes na ovoj temi. mogao si i meni poslat poruku...skroz neukusno

Ja sam ti Genjo poslao poruku prvi put, rekao si kome da se obratim.
Ja sam se obratio onda sam bio iskuliran, nakon toga sam ti poslao poruku na koju nisi odgovorio.
Ponovo se cuo sa snailom i nista.
Mislim da treba da se zna kako tece podela nagrade koju sam osvojio, a ne da bude da je sve OK a nije.
Kao sve je proslo Super, nije proslo super jer moje nagrade nema, a osvojio sam je.
Bas me briga za nagradu od 20e ali princip je princip.

A tema u kojoj je bilo glasanje je zakljucana, tako da sam morao ovde da postam, jer je najaktivnija u ovom delu foruma, nisam hteo novu temu a pokrecem.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ti meni nisi javio da si iskuliran to sam tek saznao na ovom topicu. Ukoliko treba objaviti nesto tog tipa ostavi meni prvo da istrazim sve zasto nisi dobio nagradu. Uostalom ja sam ti rekao da ces dobiti nagradu makar ti je ja na kucu donio :)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
OK Genjomire Vutrojčiću, ucinilo mi se kao da sve moguce bole patka za nagradu.
Nebitno, i ovako smo offtopic uveliko.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Smijem li pitati gdje je ovdje zapelo? Malo se posvadate i zaboravite da trebamo osmislit igru..tu nas par dalo neke blesave ideje, ali bar smo nesto smislili iako smo na kraju i sami shvatili da igre nisu dobre.. Nadam se da ce vas ovaj post malo aktivirat..sry na offtopicu ali dobio sam osjecaj da trebamo poguranac :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Evo jedan prijedlog...budimo jedna vrste "virusa", nazovimo to tako...jer kao on što pristupa u naše kontakte u gmailu i šalje neželjene mailove svima na popisu, tako ćemo i mi pristupiti kontaktima i poslati svima s popisa (recimo jednom dnevno) neki korisan link na članak, film, ili nešto slično što ima temu za edukaciju
recimo ovako nekako:
VUTRA.TV - Bussiness behind getting high
(otkrijte pravu istinu da li prohibicija zaista funkcionira i zašto je kanabis zabranjena biljka)
WIKIPEDIA - Medical Cannabis
(saznajte sve o ljekovitim svojstvima)
DNEVNIK.HR - Dijabetes i epilepsija?
(Uskoro ćemo kanabisom liječiti dijabetes i epilepsiju?)

Privucimo pozornost ljudi dobrim stranama, a ne člancima kako padaju ljudi sa par grama i slično...napišimo i par zvučnih rečenica da se skrene pažnja)...pa da svaki deseti pogleda o čemu je riječ, učinili smo dosta...nije za nagradnu igru ali je za našu dobrobit ;-)
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ideja je na mjestu, ali fali joj "izlazak iz kuce". Navedeno je od strane admina da treba biti neka igra u kojoj bi izasli van kuce.
 
01.10.2011
16
0
0
34
Evo meni je sinula jedna ideja, pa sad, kako kome se svidi. Evo o chemu je rech zapravo.
Poshto vec insistirate da se izadje iz kuce u uradi neshto originalno u vezi sa nekom od igara ??? jer nas sedenje u zatvorenom ubija mozda bi ova ideja bila ok!?
Npr. da se uradi slika ili logo vezan za ovaj nash(VUTRA.ORG) sajt jedini koji imamo shto se ovog formata tiche, ali ta slika ili logo mora da bude outdoor akcija posle chega bi se slike ili sl. upload-ovali ovde i pustili prisutnim chlanovima da otvoreno daju lajkove na to i naravno ko bi imao najvishe lajkova(like) taj bi dobio nagradu, naravno pod uslovom da mozesh na jednu sliku da stavish samo jedan like!
Voleo bih da chujem vasha mishljenja, naravno moze i neka slichna akcija ako neko naravno ima!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja bi nekom panduru posadio ganđicu u dvorište po noći pa nek se misli brinuo bi se za nju i sve 5,samp što je zima pa ništa od toga,možemo na proljeće napraviti neki izazov za odvažne :)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
e'o vam igra. za one koji uzgajaju, biljke: male, velike, cvetanje, vegetacija, mame, klonovi...ko lepse okiti ne jelku nego biljku marice!!! jbg ipak je nova godina ovo ono, i mora da se okiti nesto ....sad je 20 decembar.dovoljno je da traje do 10-15.januara. RAZMISLITE!!! i reagujte, mojne da stagnirate.

edit:ustvari mozda bi mogla i jelka da se kiti :) prava vestacka...outdoor, indoor....toliko opcija!!!