Predlozi za novu igru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Blade je napisao(la):
Ja bi nekom panduru posadio ganđicu u dvorište po noći pa nek se misli brinuo bi se za nju i sve 5,samp što je zima pa ništa od toga,možemo na proljeće napraviti neki izazov za odvažne :)

Nagradna igra: "zaebi zlog pandura"....za sve koji ne growaju....napravit super box i unutra maćuhice...i lajat da ulete panduri..i postavit skrivene kamere..

racija, ti se znojiš, bježiš, cimaš ih...oni te cope i otvore ti box a unutra cvjeće neko i poruka...LEGALIZIRAJMO MAĆUHICE! :icon_lol:

nesmjem kenjat previše, ako ovo zlo vidi, spičit ce mi infrakšn
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Hahaha, ono macuhicama je prejebena ideja. Zamisli da murija padne na to puno puta, vise bi bili u strahu radit racije growerima :D

Ja sam mislio nesto tipa, uzgojit biljke neke na brzinu i da mudonja nesto oprasi. I onda masu sjemenki sijat po gradu na random mjestima.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Strijela je napisao(la):
Ja sam mislio nesto tipa, uzgojit biljke neke na brzinu i da mudonja nesto oprasi. I onda masu sjemenki sijat po gradu na random mjestima.

Nisi jedini :D
Nego, jel ovo sad tema za ispucavanje opichenih ideja ili se tu treba prijedloge za nagradne igre stavit? :p
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
dobio sam ideju za novu nagradnu igru :)
ja nemam niti mogučnost da nekom poklonim nagradu niti mislim da je ideja 100% dobro smišljena - zato trebamo zajedno to razvit (ako se slažete)

znači, nagradna igra: "Snimi najbolji jingle za Vutra radio"
za one koji neznaju, jingle ili džingl je kratka glazbena ili glasovna poruka koju čujete kada slušate radio. npr - "radio van - o - van" ili "hmmmm...vutra radio....ovisnost i pol...." primjeri :)

tipa jedan kraći: par sekundi i jedan duži: 20tak sekundi
to može biti snimljeno preko nekog programa za snimanje zvuka (adobe audition ili čak Virual DJ) ili samo izrezan jedan dio (par sekundi) neke pjesme koji vam se čini da bi bio upečatljiv za radio jingle...

čak i oni koji ne pobjede, a snime ok jingle, oni se mogu koristit u programu radio vutre...
reci te kako vam se čini ideja, pošto ja smatram da je to korisna stvar za obogatit ponudu radija :)
ja čim uhvatim priliku snimim neki primjer
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2
03.07.2009
1.740
2.317
188
podrzavam....ako imas volje smisli kocept...neki tutorial sa slikama za one koji neznaju kako se snimiti....mozemo nas par od djeva koji us u mogucnosti i slicno svatk odonirati kakvu kunu i kupiti neku zanimljivu nagradu i tako dalje jel....ja sma malo u guzvi pa se ne mogu s tim pozabaviti, stoga ajde sredi nesto ;)
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
ok. ja ću iskombinirat neki tutorial ovih dana, samo neznam koji način je siguran da se snimka može čuti ovdje...pretpostavljam da nije pametno upload link stavljat zbog sigurnosti...? ili
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
samo mi okaci link preko dropboxa, 2shareda i slicno.....nije bas da kacimo slike ili video neke biljke ili primjerice kako napraviti e*ploziv i slicno :icon_mrgreen:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
e pa kada pjevate onda nek bude i ova igra NAJBOLJA VUTRA PJESMA ili VUTRA STIHOVI hajde da vidimo kolko moze da se bude poet
izmislite napravite koji stih da vidimo kako to zvuci
 
15.07.2011
14
0
0
31
1. Nastavi pricu

2. Napravi film ( To bi recimo bio contest za ove malo bolje moviemakere, da naprave promo video za Vutra.org)

3. Napravi sliku ( Isto kao za film, samo sto je rijec za wallper ili za logo ).
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Imali zai teresiranih za jedno bonsai takmičenje. zima nam dolazi, opet snijeg samo što nije pao pa da se u kući bavimo minijatura. Neka osnovna pravila su da mora ići iz sjemena, ženska i mora procvjetati. Pobjednik je onaj sa najmanjom ali i najinteresantnijom. svi glasaju. Ima li zainteresiranih?