Predlozi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.10.2012
35
40
18
Trazim vec pola sata temu "Predlozi" ili "Ideje" i ne mogu je naci tako da evo sam otvorio novu temu pa neka svi dopune sto misle da bi trebalo da se uradi na forumu, da ne otvara svako posebno temu. Evo mojih par predloga pa admini razmislite o ovome.. :)

1. Opcija "Edit" - bas sam juce poslao Power-u poruku da mi editira moj prvi post u dnevniku i rekao mi je da samo on to moze da uradi, jer poslije nekog vremena ne moze vise da se edit. Mislim da bi bilo mnogo bolje da ta opcija stalno radi, uvijek se neko predomisli pa oce malo da uredi dnevnik itd..

2. Da svaki clan koji je pokrenuo temu moze sam da promijeni naslov teme. Ovako bi bila 1 muka manje moderatorima. :)

3. Takmicenje za najbolji dnevnik u out-u 2015.

4. VUTRA.ORG SEEDS - hahaha :D ovo je sala ali isto se moze uzeti u obzir.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
1) Bilo ranije, ispostavilo se kao nepraktično jer neko napravi s*anje na forumu pa edituje i izbriše to posle pet dana i onda ostali ispadaju idioti jer izgleda kao da su ostali odgovarali na nešto što više ne postoji

2) Vidi pod 1

3) Svako malo imamo neke nagradne igre, zašto da ne i tako nešto

4) Pojasni :) koliko znam u ex-yu su i semenke ilegalne pa ne vidim kako bismo mi mogli da radimo tako nešto
 
01.10.2012
35
40
18
"4. VUTRA.ORG SEEDS - hahaha :D ovo je sala ali isto se moze uzeti u obzir."

ovo je bila sala ali isto tako je ilegalno uzgajati u ex-yu pa evo koliko dnevnika svake godine :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
isto tako je ilegalno uzgajati u ex-yu pa evo koliko dnevnika svake godine
to sto neko uzgaja kod kuce ili napolju jeste ilegalno, ali niko ne uzgaja na forumu a fotke kaciti i o uzgoju razgovarati nije ilegalno. lepo pise u pravilniku pa procitajte ali sa razumevanjem:
...sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije...
ako bi se preko foruma obavljala ponuda/prodaja, potraznja ili razmena, u tom slucaju bi forum "ucestvovao" u ilegalnim radnjama, a to je ono sto ne zelimo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.